INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Květen 2014

Pracovitý víkend!

25. května 2014 v 21:25 | YY |  Diary
Drazí pozůstalí,

včera jak už víte jsem pracoval celý den v Maratonu. S velmi dobrou kámoškou Verčou ^^.. Bylo to skvělí ^^ :3

A dnes jak jsem již říkala, jsem se ségrou škrábala zeď v pokoji... Celkem nám to šlo než jsme se chytly. Pak se najedla. Já taky... A bylo to takový divný :/ :(

A máme oškrábáno tak jednu třetinu. Pak jsem pokračovala ještě dál sama. A... celkem je tedy oškrábáno asi jedna polovina nebo tři pětiny zdi ^^. Což je super!

Udělala jsem pár fotek ^^

Hádky, hádky, hádky?! Proč nám řídí život?

25. května 2014 v 19:05 | YY
Drazí pozůstalí,

jedné věci jsem se v lidské společnosti naučila. Lidé na zlé věci nikdy nezapomenou.

Dneska jsem se super bavila. Se ségrou jsme škrábaly v našem pokoji zeď. Byla to strašná sranda.^^ Ale dostaly jsme z toho šílenej hlad. Pak se nějak dostalo, k mojí velmi pochybný kámošce, který jsem jako pouhá rohož. Ostře si nohy, když potřebuje a pálí dál do piče.

Ano, udělala jsem to, co ona dělala furt mě. Chránila jsem tu kámošku než ji. Ona vždy dávala přednost kámošům než mě a já to dnes taky udělala. A...


Hrozná hádka.

Lidé vidí samy sebe... jako šedivé.
Jsou černí, zlý.... Ale vědí, že jsou i hodní a kolik toho pěkného udělali. Ale...


Proč tohle nevidí i u jiných :'(?
Já... Já takhle lidi vnímám. Nikdo není zlý ani hodný. Jen. Neříkám každému koho potkám "s tebou byla tehdy sranda, ale pak jsi pomlouval docela ošklivě a nepravdivě tuhle..."

Sama v sobě hodnotím. Ale... hodně lidí mě samotnou vnímá jako zlou. Já... Kouknu se do zrdcadla a... vidím jak se nade mnou vznáší hodně tmavě šed, skoro neznatelná od černé, aura.


Snažila jsem se to za poslední měsíc změnit.

Ale lidé mě stále vnímají černě. Prostě nevím, nemám tu sílu, nemám sílu se snažit ještě víc a dýl. Asi nikdy nebudu společnosti prospěšná. Asi nikdy nebudu ta ušlechtila a hodná postava z mangy, co je vždycky ochotná a vždycky každýmu ustoupí.

Která ráda každýmu pomůže... Já... Budu ten padouch, kterýho příběhový hrdina nakonci zabije.

RunCzech

24. května 2014 v 9:44 | YY |  Diary
Drazí pozůtalí,

dnes jdu jako dobrovolník pomáhat na Maraton po Karlovarském historickém centru. Hodně se těším. Budu tam s hodně dobrou kámoškou. Prý tam bude občerstvení, Mmmm... Známe můj až moc kladný přístum k jídlu :'3 :D

Dneska jsem stěhovala opět pokoj, už se těším, :333 Zatím mám na zdi nakreslenýho(nedokreslenýho) Ciela... Už asi rok a něco, možná dva :D

No... ale nevadí. Jelikož chci mít přes celou stěnu síť na kterou si budu kolíkovat obrázky, fotky a všechny věci, který mi budou něco připomínat :3

Nicméně, zítra sem hodím fotky z RunCzechu ^^

Ciel, prázdninový plánovaný cosplay

23. května 2014 v 7:27 | YY
Drazí pozůstalí,

tak jsem se konečně odhodla udělat cosplay na postavu, kterou miluju asi nejvíc. Asi rok nad tím už přemýšlím, ale zatím jsem se šíleně bála.

Víte. Udělat fail umí každý a... řekněme si pravdu, moje "cosplaye" jsou šílené faily. Proto se tak moc bojím si udělat cosplay na něj, protože tý úžasný postavé nechci udělat ostudu. A je pro mě moc důležitý.

A kdo jiný než dvanácti(1.řada)- třínáctiletý(2.řada) hrabě Phantomhive by to mohl být.

tak jsem si doma spíchla pásku přes oko a mašlu, jelikož fakt nemám koule na to si ušít jeho normální oblečení a tak budu dělat jen verzi z OVY- Ciel in wonderland.

Tu sou fotky

Brány pryč

22. května 2014 v 14:07 | YY |  Diary
Drazí pozůstalí,

tohle téma mi celkem dost připomíná jeden film, už si moc nevzpomenu, ale bylo to něco jako fantasy, bylo to myslím Imaginárium Dr. Parnasse.

Kolik lidí už fascinovalo, co by asi bylo za zrdcadly, kdyby se z nich stali brány a průchody.
Já, myslím si, že každé zrdcadlo by vedlo jinam.

Aby jste rozuměli. Podle mě, zrdcadlo nám ukazuje jen to, co vidět chceme. Proto by moje zrdcadlo asi vedlo do Japonska :'3

Nebo, kdyby byla zrdcadla jako v Harry Potterovi. Mohli bychom přes ně sledovat své blízké nebo i něco jiného :D ^^

No, nevím, co bych k tomu řekla. Podle mě je spíš bránou do jiných světů spánek. Ale jelikož ten ovládá náš mozek a my se poslední dobou zabíváme a myslíme jen na vztahy, školou a rodinou, tak je jasný o čem se nám asi zdá... :D

SuG

15. května 2014 v 18:08 | YY |  Info
Členové:
Takeru - vokály
Masato - kytara
Yuji - kytara
Chiyu - basová kytara
Shinpei -bicí

SuG je japonská rocková Oshare Kei kapela(podtitul mají Heavy Positive Rock což dokonale sedí .V roku 2008 podepsala smlouvu s Indie PS Company.
SuG byli založeni v říjnu 2006 Takerem,Masatem a Yujim,kteří byli predtím členy kapely Travel,a Shoutem.Bubeník Mitsuru se k nim připojil v listopadu toho roku.Shouta opustil kapelu v únoru,a byl nahrazený Chiyuem.V srpnu vydali svůj první singl Scheat.
SuG nedávno vydali mini-album I Scream Party,na kterém song Love Scream Party je doteď asi jejich nejpopulárnejší a nejznámejší.SuG také vystoupí na J-rock Invasion v Německu se skupinami jako Kagrra,Kra,Alice Nine a Screw.
Profily členů kapely↓

Budoucí Tutoriál

14. května 2014 v 6:37 | YY |  YY
Drazí pozůstalí,

tak dnes po škole bych mohla udělat nějaký, další tutoriál, jen stále nevím jaký.... :/
A taky, video nebo obrázky...?


Buď na tuto....

Nebo(nějaký z těchto):

Delší příběh

13. května 2014 v 15:38 | YY |  YY
Drazí pozůstalí,

nevím přesně jak to vysvětlit. Budu psát povídku, nečekaně romanťárnu, ze školního prostředí. Začala jsem ji psát jednou v noci, když jsem nemohla usnout.

Už jsem toho napsala docela dost a je to jen úvod, tak mě napadlo, že jak má třeba příběh Sandra (blogerka nahoře v srdíčku), na blogu dívka nebo kluk, už si nejsem jista na názvy si fakt nepotrpím xD, no, tak že by to bylo něco na tento formát.


Rozporcované do určitých článků, částí :)

Jen... můj blog už tak moc lidí nečtě tak kolem 20-30denně a to většina se sem dostane omylem xD

Nicméně i tak bych to sem ráda dávala ^^

Přátelé musí být...!

10. května 2014 v 15:29 | YY |  Diary
Drazí pozůstalí,

asi už tři roky stále nedokážu vyhnat z hlavy myšlenku, že život je zbytečnost. Dnes jsem si projížděla fotky na facebooku a vzpoměla si, jak si stále stěžuji, že jsem sama.

A nikdo se se mnou nebaví. Když jsem si uvědomila, kolik mám přátel. Uvědomila jsem si, že tu mám spoustu lidí, kterým to dlužím.

Dlužím jim každý milý úsměv a pozdrav. Dlužím jim hodiny legrace a neskutečné zábavy. Dlužím jim poděkování. Těch hodin, kdy jsme se nasmály úplným kravinám nebo vymysleli úplně nové využití pro spoustu věcí. NEZAPOMENUTELNÉ


želbohu se svou úplně nejlepší kámoškou nemám jedinou fotku. :( Jedině naše boty no... :D
Já mám tu fialovou sukni ^^ Drahá Lucko, vzpomínáš na naše první týdny "kamarádství", kdy jsme se nenáviděly a já ti vyhrožovala, že když na mě nepřestaneš vyplazovat jazyk, že ti ho urvu a strčím do zadku? :D nebo jak jsi mi ve školce vyprávěla o ségře a bráchovi. Pak na moje bitky s Denisem :D Myslím, vůbec jsme se nezměnily. Uvnitř jsme pořád ty 5letý holky ze školky :D ^^

Děkuju za všechno :3

Vzkazy pro mé přátele v CČ:

Retro, Gothic,... Ne... OSOBNOST!

10. května 2014 v 11:13 | YY |  Diary
Drazí pozůstalí,

tak jsem se i já rozhodla, že napíši pár slov na toto téma. Já sama jsem se vždy snažila být jiná. Vlastně jsem skoro pět let prožila jen tím, že jsem se snažila být výrazná. A myslím si, že to není špatně.

Co je špatného na tom, stát se jiným..?
Co je špatného na tom, chtít, aby si vás lidi zapamatovali?

Ba na opak. Myslím si, že je pěkný nebýt jen takovou to ovečkou, co si musí rychle utíkat koupit hafo hadrů do H&M, Takka, NewYorkeru,...

Já... No, řekněme, že já si kupuji všechno, co se mi líbí, ať už je to cokoli. A když. Tak to pak i poupravím, přešiju, nebo tak...

A v dalším případě, barvím si vlasy na šílené barvy, šiju i kompletně celé oblečení, viz. můj korzet, sukně, šaty, obojky.

Pár fotek...

rádoby RETROGothic
Můj vlastní styl... Asi...
Cosplay
Něco z "dávné" minulostiTak... Nwm, co bych k tomu dodala, snad jen.... Hodně stylů a barev a oblečení a doplňků, jsem již vystřídala... A momentálně jsem opět v přechodu na jiný styl, ale... To je tajemství! :D ^^