INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Don't cry, I stay with you

28. prosince 2014 v 22:22 | YY |  Diary
Drazí pozůstalí,

dneska jsme nakupovali s rodinkou. Byli jsme ve velké spoustě obchodů. Jelikož je moje ségra hrozně vybíravá :D A stejně si nic nekoupila :D *dobře koupila si jeden svetr*

Všude kam jsem vešla.... Byla tam buď béžová šála s kostičovaným vzorem nebo takové ty norsné svetry. Náááh~ jako by to někdo nastražil. Kdykoli jsem jedno z toho viděla, tak to bylo jako by do mě ze předu i ze zadu někdo narazil. Vyrazil mi tím dech a já se nemohla nadechnout. A takhle to bylo pokaždé. Byla jsem na sebe tak vzteklá, že mě dokázaly takhle rozhávat nějaké svetry. Horší je, že jsem se nechala tak unést, že jsem k němu šla. Stála jsem na tím svetrem. V dlani si hrála s krajem svetru, zavřela jsem oči a vzpomínala na to, jak bych se vrátila v čase a zůstala tam.

Asi jsem opravdu zralá na blázinec. Nicméně... z titulku... Poslední dobou se se ségrou máme... Máme opravdu rády. Moje deprese nás zase vrátily do časů, kdy ona byla jí a já jsem byla sebou. Trochu jsme se změnily, dobře. Ale! Jsme to pořád my a pořád se máme rády. Přičemž jsem docela ráda, že se tomu tak stalo, protože... Myslím si, že takových lidí jako je on *dobře možná takového přesně už nepotkám, ale takovéhle trable mě popadnou ještě hodněkrát* a když mi to pomůže se vztahem mezi mnou a sestrou, tak se schválně budu vrhat do takových depresí.

Jsem ráda, že mě moje ségra drží. Jsem ráda, že tu se mnou je. Protože... Já jsem taková nebyla. Když ségře bylo nejhůř, já jsem tu nebyla a proto teď musí brát následky za to, co ani nemuselo být, kdybych o ni jevila větší zájem, ale já byla v tu chvíli tak opilá vlastní popularitou a úspěchy, že jsem přes obrovské ego neviděla na nic jiného. Za všechno, co se jí kdy přihodilo... Můžu já. Proto... Chci tu pro ni být jako ona je se mnou.

Talentovky jsem dala díky ní. Byla tam se mnou a psychicky mě podporovala. Vždycky když se bojím nových výzev nebo mám pocit, že na něco nemám, vzpomenu si na větu, kterou mi řekla, když jsem byla na talentovkách...

...Když nejde o život, jde o hovno...
Opravdu mi tím pomohla. :) A je to jako jedna ta věta, která vám změní život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mishell ♥ Mishell ♥ | Web | 28. prosince 2014 v 22:39 | Reagovat

Krásne :)

2 beepinka beepinka | Web | 30. prosince 2014 v 17:32 | Reagovat

Krásné fotky ^^ jsem ráda,že je to mezi váma lepší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama