INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Rádoby celá Sandra

24. prosince 2014 v 0:07 | YY |  Diary
Drazí pozůstalí,


jak už titulek mluví sám za sebe, nevím co bych dodávala. Snad jen. Z předešlého článku doufám, že už asi víte o co se jedná.


...A few questions that I nees to know
how you cloud ever hurt me so
I need to know what i've done wrong
and how long it's been going on...

Momentálně už o svém problému dokážu mluvit víc otevřeně. Takže začnu. Zjistila jsem, že mám okolo sebe lidi, kteří mě nemají rádi a dokonce jsou to ti, ke kterým citím, na mě, velmi hluboké emoce.

Taky už se s Thomasem nebudeme scházet. Bude to špatný. Protože útěk od problémů většinou bylo do školy. Teď mám pocit, že až nastoupím zpět do školy, tak budu trpět všude. Bude to zlý.

Moje zlé činny mi odstartovaly domino a nakonec v pátek se to domino došířilo až přímo ke mě. Celé mě to zamáčklo. Celý den mě kamarádky držely. Stejně jako doma strýc. Ale.. Nepřestávala jsem brečet a má rozškrábaná ruka se nelepšila. *Jo. Rozškrábala jsem si ruku. Ale nic vážnýho, moc krve neteklo :) - a ji nejsem na to hrdá. * V sobotu mi ráno bylo pořád mizerně... Ale večer už to vypadalo, že bych mohla být už v pohodě.

V pondělí večer mi Thomas odepsal. Zase jsem byla zmatená a zase na začátku..! *DO HAJZLU!* A jak neskutečně mě nasral?! Takže už je mi zase dva dny blbě... Ale jedno vím, že i kdyby jsme došli k tomu, že náš vztah by mohl mít smysl. Už ani nechci. Nemám zájem. Je přesně takový jakého ho dá se říci miluji, ale... posral to. Už se to neslepí.

Jinak... Hned v pátek... cítila jsem se tak hrozně moc blbě, že jsem se okamžitě ostříhala a dobarvila. Chvilku jsem byla Liška a teď to mám takovéhe :) a ta zelená je víc toxická...

LIŠKA

MOMENTÁLNÍ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama