INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Červenec 2015

Jeden je málo 01/xx

30. července 2015 v 9:22 | YY |  Povídky
Chào! Chào!

Dneska jsem jela na Advíček takže až se vrátím tak vás zahltím miliony fotek! A... taky... možným videem... ještě netuším... jinak... mám tu pro vás povídku... je to zatím první část, protože... kdo by četl ty stohy a stohy textů :DDD
-Netuším jak dlouho tam budu, protože hodlám po Advíku zůstat v Praze u kamarádky a... pak jet do Varů a spát u kámoše, takže... no... a pak m čeká PraquePride... a možná Natsucon a další cony... no... uvidím... ale... nebojte... ten čas na blog si určitě udělám!

Sluncem rozpálený asfalt kroutil vzduchem pár centimetrů nad vozovkou. Medový západ slunce hladil mou tvář. Seděla jsem v červeném Cabrioletu starší série. Lidé mají jen dvě úchylky týkající se peněz. Ti, kteří kupují jenom nové. Musí mít to nejnovější a nejmodernější. A ti, kteří jsou jako Leon. Zkupují všechny možné staré krámy a haraburdí. Čerstvě depilované bosé nohy se mi vystavovaly z boku auta na dveřích spolujezdce. Zkříženy mezi kotníky. Rychlostí jízdy mi vlály vlasy všemi směry. Měla jsem přiklopenou sedačku a naprosto jsem si vychutnávala adrenalin z jízdy. Každá chvíle s ním byla tak nevyzpytatelná. Každá byla tak jiná a tak vzrušující. "Drž se. Přijde sešup.", věnoval mi malý úšklebek a jeho silná ruka sjela k řadící páce. Pevně jsem se chytila sedačky. Všechny vnitřnosti se draly vzhůru, když Leo autem v plné rychlosti sjížděl strmý úsek cesty. Tlak na žaludek. Úžasem oněmělá jsem zadržovala dech. Vlastně ani nešlo se nadechnout. Tělem mi burácelo vzrušení a strach. Křečovitě jsem se rukama čapla za sedačku. Nekoukal se, jen se smál, "Pozor na ty sedačky, byly dražší než celý tvůj život.", obyčejně by vás to urazilo, ale on takové vtipy dělal častěji, než etiketa dovolovala. Jeho plavé vlasy. Pořád je geloval od čela dozadu. Tohle byla jedna z věcí na něm specifických. Tohle a stará móda. Světlé po ramena dlouhé vlasy doplňovaly šedivé oči. Tak studené a nepřátelské. Jeho klid a chladnokrevnou mysl jsem nejednou obdivovala. Vůz vjel do zatáčky. Znovu se mým tělem zmítalo vzrušení. Tlačila jsem víčka proti sobě a snažila se vnímat víc než je dost zkreslující obraz. Zvuky, hluk motoru, hlas a dotek větru. Cítit všechno. Ano… Leo byl požitkář přinejmenším. Také byl skvělý hráč a manipulátor. Uměl dobře pracovat s lidmi. A byl stejně nebezpečný a mocný jako jeho skupinky nul na bankovních účtech. "Chceš domů?", otočil se ke mně na malý moment. Jen jsem odkývla.

Vůz zastavil poblíž mého bytu, ale ne příliš blízko. "Dneska to bylo super. ", usmála jsem se a ovinula si okolo kotníku řemínek od podpatků. "Jako by to bylo někdy jiné.", povýšeně odfrkl a spokojeně se pousmál. Ještě jsem to nevěděla, ale už dávno jsem byla v jeho moci. Byl až moc přesvědčivý a dobře věděl, jak volit správná slova a přístup na rozdíl ode mě. Obešla jsem vůz a naklonila se nad dveře řidiče. Políbil mě. Chladně a dobyvačně. Jako… jako jednu z pouličních kurev. Líbilo se mi to. Bylo to něco jiného než do teď. Jeho drsné a hrubé chování mnou lomcovalo. Odtrhla jsem rty od těch jeho a jen sledovala mizící vůz v oranžovo-rudém večeru. Bylo docela chladno i přesto, že západ slunce byl v tom nejlepším. Dlaní jsem si přejížděla do druhé paži a snažila se, aby mi po těle zmizela husí kůže, kterou mi každá minuta s ním tvořila. Za pár vteřin jsem stála u oprýskaných dveří. Dříve byly natřeny na zeleno, poté je někdo natřel na bílo, ale ta popraskala a bílou barvou prokukovala zelená a pod popraskanou zelenou shnilé dřevo. Odemykaly se asi stejně, jak vypadaly. "Ah… už jsi doma?", jeho klidný a nerušený výraz byl opět soustředěn do papírů. Hnědé oči, jež mě dříve tak uklidňovaly. Černé vlasy, jež mě dřív hladívaly každé ráno po tváři. Studené dlaně, jež jsme si navzájem zahřívaly. Tohle všechno už je dnes jen nostalgií.

Pár otázeček!
Líbilo se?
Kdo je asi tak druhý muž?
Názor na Lea?

Po měsíci došitá Yukata - ještě v termínu! | tyrkysový vlasy

29. července 2015 v 23:43 | YY |  Šití, oblečení a styl
Chào! Chào!

Tak jsem dnes! Konečně! Po měsici a těsně před Advíčkem došila Yukatu! :D :33 Yes!Yes!Yes! Taky jsem přebalila. Do obří cestovky :DDD no... A... přibalila jídlo... :D Takže!

Dneska byl dost hektický den... Musela jsem stihnout miliony věcí za jeden den. A ke všemu jsem si vyspávala do dvanácti odpoledne. -.-"

A taky... už nejsem bílovlasá :DD yey! Mám teď tyrkysovou. :DD yey!


Tulles By Tess

29. července 2015 v 10:49 | YY |  Moje odběry
Chào! Chào!

dneska jsem si do této rubriky připravila obchod. Funguje i jako internetový obchod.

Návštěvnost | INORI

28. července 2015 v 2:57 | YY |  Diary
Chào! Chào!

Hned jak 20. vyšel tenhle klip, tak ho nemůžu přestat sledovat a přehrávat si ho :DDD Sebastiano-a nemám ráda jako zpěváka :DDD nelíbí se mi jeho zpěv, ale má krásnou tvářičku, ale... tenhle klip a písnička se docela povedla :D

Jinak... jsem převelice vděčná za vaší návštěvnost... A... bože... děkuji převelice.

Návštěvnost za minulý týden (20.07. 2015 - 26.07. 2015) je:
Pondělí 39
Úterý 31
Středa 30
Čtvrtek 32
Pátek 27
Sobota 27
Neděle 34
Celekm 220

CHUDOKREVNOST lvl Yuuta-> miluju ten gif :DDD hlavně... ta hláška k tomu :DDD


No a... taky jste si asi všimli, že zase nespím :DD no... je tomu tak :D Nicméně... zítra se stejně rande ruší :( Buzíček nemůže, ale nevadí... Ani nemůžu říct, že bych... nevím... je to škoda, ale.. jde to mimo mě. Nějak se už nad tím ani nepozastavuji. Však... o co jde?! :D Uvidím se s ním dnes, za měsíc, za půl roku... Sejde na tom? :D Na světě jsou důležitější věci než jsou vztahy. A... já jsem především kariéristka. takže což. Stejně podle mě bude zase jen moje srandička na dva týdny :( I když bych si přála opak. ...

No a nebo taky ne.

Jinak... dokázala jsem ho vzrušit jen... psaním :DDDD wow... poslední dobou vzrušuji téměř každého tvora mužského pohlaví, s kým si píšu/volám... Měla bych vypojit PC a vyhodit mobil. Začíná to být nebezpečné :DDD
Až tak moc manipulovat s kluky je docela nebezpečné.


Advík 2015- předpoklady, program | Soutěž

26. července 2015 v 23:46 | YY |  Diary
Chào! Chào!

Tak jo. Uvědomila jsem si děsivou věc. V době, kdy budu na Advíku právě bude Fashion soutěž do které jsem se přihlásila již v úplném rozpuku. :( Takže... takže si nebudu moct shánět hlasy a vypadnu i přesto, že jsem se tolik snažila a... tolik jsem na tom pracovala. :( Jinak... první kolo bylo čepice. fotka jakkoli upravena s popisem, kde se dá sehnat. Tady je moje soutěžní fotka.


ADVÍK 2015

-Tak jo. Již pár dní je... zveřejněn program. A... Já jsem se dostala až dnes k tomu, abych si jej pročetla a tak nějak se koukla, co se bude dít a tak... Moje předpoklady před přečtením programu byly... no... trochu jiné než po přečtení... nejdřív jsem si říkala, jelikož to bude můj první con, No... budu pořád někde mimo na přednášky nebudu moc chodit a budu pořád něco fotit a snažit se moc nekomunikovat s lidmi, aby mě nechytali zachvaty paniky.

No... a po přečtení... Hm... Harajuku přehlídka? Vážně? Beze mě? To je trochu urážející! :DD Vzhledem k tomu, že loni v Praze na Harajuku FashionWalku jsem byla prohlášena za nejvíc stylovýho člověka ČR! >A to bacha! Od prváku od toho Walku jsem už cosi vymakala!< No ale těším se. Bože! Tolik božských přednášek! No tak!!! To už nebudu nikdy mimo ty "salony". :D Ku příkladu se těším na BJD, na přehlídku, na yaoi, shibari, jelikož jsem ji v Krumlově zameškala ><", na origami, lolita, gothic, steam punk, a další... prostě... UGH... těším se. Ale stejně se budu vyhíbal lidem.

S dvěma nebo více těch co znám tak ok, ale nový lidé, davy... shluky, skupinky.... bože... zase mě chytá úzkost. Je to divný, jelikož jsem docela dost velkej extrovert a vůbec mi nebylo blbý zastavit ve Varech na ulici Punk-era a zeptat se jestli SEX PISTOLS, co má na báglu je myšleno jako kapela nebo to yaoi... jop... :DDDD vtipná příhoda z Yuutina prváku... Jinak... na mě můžete vidět sem tam něco z mojí kolekce, kterou můžete shlédnout zde.

Jinak... Už mám téměř zabaleno a... taky jsem kreslila... a... měla bych to hned zničit. Tak jsem to otočila a napsala na ten papír, co nezapomenout do Advíku :DDDDD takhle se zachází s odpadem!!!

Aktivita lvl Yuuta | Bolesti zad | Nový Crush- rande??? | Moc nečum | Grillovačka | Non-kreativita

26. července 2015 v 20:59 | YY |  Diary
Chào! Chào!

Takže... začněme pěkně popořadě. Včera se badminton nekonal. Ale! Měli jsme jít pěkně ve čtyřech ségra, její přítel, já a strýc do baru. Na pinčes. Nakonec... Měli zavřeno... :( Ale! Volala jsem proto až do čtyř ráno s... Erin... ♥ Bylo to skvělý... Vypadala úplně jako Poison Evy *-* Rudý vlasy a zelený oči... whoooa... No... >a to se mi rudovlasý holky nelíbí... Ale! Připadalo mi to jako naše RP!!! Já jako Sasha s bílými vlasy a ona rudý jako Reno, tak jsme se domluvily, že v srpnu přijedu a nafotíme Yuri podle našeho RP °.° ultimátní!!!! :O<

A v průběhu hovoru jsem si sem tam psala s... Buzíčkem [Uke-m z půlmaratonu.] Noa--- docela... docela mě děsí jaký úchylárny si píšem... Je to... zvláštní... :DDD s klukem... si moc často takový narážky nepíšu :D tak... mě to trochu překvapuje. :D Parchant malej! :DDD No--- A nějak se dostalo k tomu, že sjem se mu ozvala až o měsíc později a že si mě vyhledával a... prostě... UGHHH!!! *rudá až na prdeli* sakra... dost mě přivádí do rozpaků ^///^ a... v úterý jdeme ven... Jsem... dost nervózní, ale řeknu mu, že--- že pokud se mnou neplánuje nic víc, tak ať to řekne rovnou... Protože... kurva už je tenhle rok pojebanej dost... z mojí strany :DDD a... doplňovala jsem nějaké složky do složky "Ex, Crashe"- 18 složek. Za dva roky. -.-" >většina byly EX... Crashe tam jsou dva :DDD, ještě to není kompletní a to je na tom to nejhorší.< No tak... A přesně z tohodle důvodu mu to řeknu takhle narovinu, už nejsem žádná malá vysmátá kravička a nechci se pouštět do něčeho víc, když by mě to akorát pak ničilo. už ne... už ne znovu... :((

A dneska jsem kvůli celonočnímu volání na skype-u vstávala kolem 15 hodiny odpolední. Pak jsem zajela se strýcem nakoupit... a šlo se hrát badminton se ségrou a jejím přítelem. Hrála jsem dokud jsem nedostala astmatickej záchvat. Nesnáším to. Moje tělo je o tolik silnější než moje plíce. Je to děsnej pocit, když vaše tělo hoří vzrušením a chtíčem po pohybu a sportu a chce víc a víc a vaše plíce už nedokázají příjímat kyslík. :(((( Miluju pohyb, ale moc ho moje plíce neunesou. :( a tak jsem tak ležela na trávě a koukala na oblohu. Přes větve stromů. A... myslela jsem na Buzíčka. A... bylo to hrozně příjemný... Zase jsem se za dlouhou dobu cítila fakt... fakt dobře. Ne neutrálně jako do teď, ale... prostě... spokojeně, natěšeně, radostně, vesele, nadějně.... prostě... Protože... nevím... je to takové to... vnitřní zahřátí... -damn... moc heteřím... je to nechutný.-

No a pak se šlo grillovat... A... proběhlo tam i pár šachových utkání... nojo... strýc vždycky vyhrál... tak neasi, když to hrál sportovně -.-"

Nepovedená voda

25. července 2015 v 20:35 | YY |  Diary
Chào! Chào!

Dneska jsem "vařila", oběd a teď jsem pomáhala ségře i s řízky :DDD whooooa :D :3 -I'm very proud of me-, No jinak... trochu jsem posilovala, protože jsem byla ztuhlá z gauče... -.-" >Ne, že bych už neposilovala, posiluju každý den, ale víte jak :DDD<

Ségra tu má znovu přítele, ale tak nevadí... ^^ mám je ráda... je s nimi sranda. Byli jsme dneska u vody... a... bylo to... nepovedený :DDD protože foukalo... a to jako docela dost. Takže se koupal je strýc a ségry přítel. :DDD Já a ségra jsme zůstaly v autě... :DDD

Až pak jsem se odhodlala, jakože tedy vylezu a nafotím sem tam něco pro vás, protože to tam je fakt nádherný :3

Venek | chtěná deprese

25. července 2015 v 10:31 | YY |  Diary
Chào! Chào!

Neděste se moc názvem, jinak... Fialovou se mi podařilo vymejt, přece jen... bylo to mýchaný s kondicionérem... tak nějak jsem počítala s tím, že se to vymeje hned :D ^^

Byla jsem včera venku s Irčou.. Bylo to skvělý. Pak jsem potkala svojí nejku Lucku, bože! Byly jsme zase jako jedna ruka jedna mysl. Bylo to skvělý :D Hrozně jsme se nasmály. Bylo to boží. Pak jsme byly s Irčou u nás a... koukaly na film a pak šly ven. A tam jsme potkaly ségru a jejího přítele plus nějakého obyč-áka. >omluvte mě. :( znám ho už aasi několik let a pořád si ho nemůžu zapamatovat, asi je až moc fádní na mě.< A... Nikdo mě neporazil v badminton-u.... muhahahahahah :D

Pak jsem šla domů, vymyla fialovou... a... znovu mě chytla slabá melancholie, pustila si film... A... zapla skype. :( Jirka napsal větu, jež měl jeden člověk, o kterém jsem se celkem zmiňovala i tady... na tričku... a...

chtěla bych aby to bolelo. Chtěla bych, aby mi to bylo... Aby mi to nebylo už tak ukradený. Já... Už to vůbec nebolelo. Jen jsem si na to hrála pod pocitem, že se to vrátí. Proč už je mi to tam moc... jedno... :(

Víte... Musí to bolet, aby jsme věděli, co je skutečné... Pak-li... když už mě to nebolí... znamená to, že... že už to není? :( Děsí mě to. Ne... Ne... Ne... Nikdy to nebylo skutečné. Jen zas melu sračky. :) Jinak... tu sjou fotky.

-Nefotila jsem já... ":O You don't say!!!!" >že bych právě proto na tý fotce byla já? :O :D<, jinak by to fotka byla doostřená, ale nevadí no... mám zaostřený šatičky, jinak... jsou celý moje vlastnoruční :DDD :3 ♥-


Fuj, fuj. A máš to, dohrála sis.

24. července 2015 v 16:06 | YY |  Diary
Chào! Chào!

Dneska jsem vstala a říkala jsem si... Hm... Musím si trochu dotónovat tu blond na bilou... No... A tak jsem si namíchala kondicionér s fialovou... no a neasi... Mám to zase nafialovělý...

Doprdele už taky! Nenávidím fialovou... a to už takových dobrých 5let, ale pořád a pořád se jí nemohu zbavit... twl... i loňský prázdniny jsem ji měla. -.-" A zas takhle na píču... jsem z toho zase vzteklá jak cyp. -.-" A to mi Irča slíbila zelenou... no a dneska se vrací z dovolený...

A já slíbila Buzíčkovi >Ukeťákovi<, že si to nenabarvím... a že nechám blond... ouč... ouč :DDD no... zkusím to večer vymejvat, jak divá nebo až zítra, až se to trochu odleží... koupím si kdyžtak lak na vlasy a úplně ty vlasy neolejuju, nalakuju... prostě ušpinim jen abych je sakra vymyla! :D Prostě... já tu fialovou mít nebudu!!!! Nenávidím fialovou! ><""""

No... A včera jsme volali s Jirkou >asi tři hodiny< a zvrhlo se to v cosi básničkaření :DDD to mě fakt bavilo. Napadl mě tím námět na povídku, ale teď těch námětů zpracovávám víc, tak potřebuju trochu klid... A... Taky asi bych už měla došít Yukatu... :DDD Advík je za dveřmi. >Sakra... potřebuju vymejt tu fialovou!!!!!!<

Jinak... zjistila jsem, že mě na fuckbooku stalkerovala ta nejhezší prvačka od nás *-* >teď už vlastně druhačka... DAMN!!! ><"""" já jsem teťák :((((( bože nééééééh!< wooooh... to mi zase natankovala ego :DDD Hm... A to ani nepočítám kolik by mě jich stalkerovalo od září >much narcismus<... ne... Od ní mě to fakt potěšilo... Mám ji hrozně ráda, je krásná a ke všemu děsně milá *-* a taková... prostě taková správňácká :D :3 ♥
-Nevím proč ji vnímám jako kámošku... :/ chodit s ní by bylo naprosto skvělý... Hm... nevadí :D -ale její kámoška je prej lesbička, moc bych to do ní neřekla, a to já na to mám tykadla. :DDD Ale na takovýhle typ holek já nejsem :D-


Ta fialová je fakt fuj fuj!!! ><

Jinak... jak se vám líbí nový design? ^^ :)

Lesní ?víla?

23. července 2015 v 15:41 | YY |  Photoshoot
Chào! Chào!

Je to jen jedna fotka plus dvě ze "zákulisí" a já tomu hned říkám photoshoot, ale... věřte... těch fotek je milion, ale tyhle jsou takové snesitelnější...

Tenhle "projekt" jsem začala pro fashion soutěž, v nichž je prvním kolem čepice. Tak jsem si říkala... hm... vezmu to trochu z jiného konce než ostatní. K čemu vybírat mezi pokrývkami hlavy, které jsem kde koupila a... mezi všelijakými, které jsem ušila, když můžu začít úplně nový projekt.
>Yuuta až moc kreativní<


A tak jsem se dala do toho. Nejprve jsem si říkala.... jak bych asi mohla zaujmout úplně každého. Swag-ra i kde jakého otaku. A tak jsem přišla s nápadem na blaholičníkový cylindr... A... v tom... hm... toho blaholičníku moc není. Co máme na zahradě hojně a nikomu nebude vadit, když to vyplenim? Jasně! Kapradí :D No... a tak jsem si včera udělala kostru z kartonu, pomalovala ji zelenou, kdyby náhoudou někde vykoukl. No... A dnes jsem natrhala kapradí a lepila a svazovala ke kostře... Ani nevíte jaká to byla dřina- T.T"

No... a nejhorší na tom všem bylo focení. Focení bez stativu a sám... no... uznejte... A ještě najít prostředí, který je dobrý a dál se na něj položit foťák a tak všechno to nainstalovat.... Bože! Jsem ráda, že mám alespoŇ tu jedinou fotku! :DDD xD