INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Září 2015

Zase po mě chcete titulek? | Nic mě nenapadá bohužel.

28. září 2015 v 12:02 | YY |  Diary
- Tak snad jen vítejte, ať už stálý čtenáři nebo i ti, jež sem zavítali prvně. -

Hlasím se, jelikož... mám asi možná docela dost času. Včera jsem zameškala superúplněk a krvavý měsíc. Celé ráno mě to dožíralo než strýc vstal a řekl, že nebylo nic vidět. Jak jsem si oddechla, že jsem o to nepřišla :D - nelituji věcí, které jsem udělala, jako spíš těch, co ne. Protože... dobře vím, jaká jsem sračka se k čemukoli dokopat.-

Nicméně. Přeji ten nejpohodovější Státní svátek, jaký se vám jen bude moct podařit mít. - to... zní dost krkolamně... noco... taky jsem jen člověk -

Nicméně... nejdřív jsem vstala s... takovou leností a pochmurnou, ne. Otrávenou a mrzoutskou náladou, že jsem měla chuť zrušit jakýkoli plán na dnešní den. Na "oslavení" českého Státního svátku. Nicméně... neudělala jsem tak. A... Jsem ráda, že mě ta nálada přešla. Nerada přenáším negativní nálady na ostatní a ke všemu na přátele. Nah... nesnáším, když mám blbou náladu... Nicméně... přešlo to.

Takže... Takže se budu dneska plně věnovat umění. A zase. To člověk musí jezdit každý volný den téměř 30km, aby mohl někoho kreslit?! Styďte se Irčo a Májo! - kámošky z mého města- :DD

V neděli mě chytila tvořivá, ale.... nedonutila jsem se vstát z postele. Jednoduše jsem se chtěla celý den válet a jíst brandy čokoládový bonboniéry. -za celý víkend jsem ztrestala dvě :DDD- Takže jsem ráda, že budu vytvářet cosi dnes, takže... možná se pochlubím, možná ne. :D uvidíme ještě. :D

Jinak... Halloween se blíží nechcete se pochlubit svými nápady?

Den české státnosti | alias proč už to Čechům nic neříká

26. září 2015 v 11:10 | YY |  Diary
-lentilky, barvičky, duhy a poníci-

V pondělí je český Státní svátek. Jenže! Málo kdo z Čechů se nad tím byť sebe méně rozčiluje -ne nasírá, ale... rozčilovat se; čilet se- Proč taky. Kde jaké české vlasteneství bylo vyhubeno posledním prachmizerných důchodem, pro nechž si starý a artrózou prorostlý stařík přišel. Stejně tomu tak je v mladších kolektivech. Proč by se jim měla líbit osobitost a klasický tradiční humor staré, černobílé a především české kinematografie? Zvláště, když olizovaní kladiv a drogy za volantem jsou daleko vzrušující naplňování televizních a digitálních obrazovek. A k čemu je nějaká shoda přísudku s podmětem, když dokážu čumět na americký filmy s originálním dabingem. Stejně tak k čemu je se učit vyjadřovat v našem jazyce, když to dokážu zjednodušeně, stroze a stejně obsahově v "ájině"? Ne... Však... Ať ten náš systém hnije, já se přece dostanu do Ameriky a tady... no jeje... Zeman a jeho chlast? No a co! Já ho nevolil.

Jenže moji drazí... sami si neuvědomujete, že všechno můžete ovlivnit i vy sami. Čímž jsem se jen chtěla pochlubit, že já rozhodně volit půjdu. Už mi bylo 18 a já nehodlám jen sedět doma se založenýma rukama. Mám ráda Českou Republiku, žel bohu tak před dvaceti-pěti lety. Nesouhlasím se socialismem, ale... v tu dobu vyrůstala úplně jiná generace než teď. V tu dobu Čech... něco znamenal. Byl.. hrdý a pyšný na svůj jazyk. Vážil si jej a se stejnou opatrností jej používal.

Ano... mluvím sprostě... a to neskutečně. Ale i tak... i když již začínám konečně mluvit i v jiném jazyku než Češtině... Nikdy ji nevyměním. Miluju Češtinu. Její rozmanitost, její někdy přehnaná pravidla.


Burn

25. září 2015 v 17:11 | YY |  Diary
Vítán buď ctěný víkende!

Co si na tebe chystám? Napadá mě, jsem rebel a používám 5let starý fuckbook :DDD, kde vlasně... ze kterého si píšu se třema lidma... A taky... spravuji svou FB stránku Yuuta. Čímž se dostáváme k tématu. Hodlám hrát RP. -ještě nevím s kým a co, ale hodlám hrát- Ohohohohoh... Naposledy jsem hrála se svou drahou. Erin. A byla to moje nej-nej-nejoblíbenější a nejlepší hra. Jelikož... Erin mi jako parťák děsně sedla. Protože... píše tak nenuceně.

Hezky, ale nekvětnatí a nesnaží se zbytečně přehánět a ukazovat, že jo ona tu slovní zásobu má! :DDD jež je vlastně problémem psaní většiny Čechů. Jsou tak moc pyšní sami na to, kolik toho přečetli, že naplácají plno zbytečností a pak z toho ten člověk stejně nic nemá :D. A tohle Erin nedělá. Nepíše stroze a stručně, ale... nepřehání. A to je hlavní ^^. Od ní texty nejsou... tak vyumělkované. Jsou prostě přirozené a... čtivé. :3

Nicméně... dnešní den. No... shrnula bych to do jedné věty. "Nadarmo se plýtvá časem."
Aby jste rozumněli. Dneska si mě učitelka vzala do kabinetu a začalo se děsně řešit, jak moc jsem poslední dobou v háji atd... a přitom... proberte se sakra. Poslední dobou je mi nejlíp, jak mi bylo za poslední dva roky. T.T a to že si občas pobrečím... no bóže. Je mi osmnáct... je normální bulet. Nah... nechápou to. Takovej život je.
...sometimes the mind is full of thunder...

A... já ho takový beru. Nehodlám se hroutit, skákat pod vlaky nebo se řezat... ne... tohle už nikdy....

často teď uklízím :DDD ale... pomáhá to. -znovu uklidila půlku domu-> ne že bych se cítila blbě, ale ty učitelky mě fakt docela vydeptaly-, člověk nevěří dokud nevidí, jak často se ten starý dům musí uklízet, ale jsem ráda. :DDD odreagovává mě to.

Takže... kdyby... kdyby snad někdo z vás měl tu chuť a cit pro nepřekvětňování, tak mi napište. ^^ Domluvíme se na dalším kontaktu. :)

Post-Hardcore | Screamo

24. září 2015 v 18:19 | YY |  Moje odběry
Chào! Chào!

Velice ráda se nazývám neomezeným a všestranným člověkem. Snažím se... alespoň trochu porozumět věcem, jež mě obklopují a... proto... proto mám velice... rozmanitý hudební vkus. Dokážu si poslechnout, kde co z POPu, ale miluju Rock, Metal, J-Rock, tradiční čínskou hudbu, stejně tak techno, dub-step, až po ty nejpomalejší písničky třeba až k folku.

Dneska jsem se rozhodla vám udělat malý výcuc mých nejoblíbenějších post-hardcorových nebo-li screamo kapel. Screamo nemám moc ráda, jelikož... hm... mám screamo ráda, jen když je to zpěv a doplňkem "řev", čehož zas tak moc není :(/


Muhahahahahah | Yuuta je přece jen rohož, tak proč ne?!

24. září 2015 v 17:30 | YY |  Diary
-zdravím všechny šejdíře, rychváře, okrádače, lapky, čochty a snad úplně každýho, protože sami dobře víte, že šulíte všechno, co se dá! T.T"-

Nicméně... abych se dostala k tématu. Noťas nebude, jelikož se moje škola rozhodla nám nevyplatit ani sedminu z celé výhry. "Děkuji... Tohle se stává důvodem, proč již nadále nehodlám reprezentovat naši školu v jakýchkoli dalších soutěžích."

Jo... a taky mě kvůli tomu třídní nenávidí. Super... T.T" Nenávidí mě jen kvůli tomu, že jsem měla tu zaprcaně-zkurvenou-zasranou odvahu cokoli namítat! FUCK THIS SYSTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takže... Noťas si koupím až po tom, co ze sebe budu každou sobotu dřít kůži 16hodin denně. Jako bych neměla už tak moc povinností. -______- Ta škola mě ničí... Ale... jsem na sebe... celkem hrdá. Vzbouřila jsem se, když se mi něco nelíbilo! -což většinou nedělávám... většinou se snažím podřizovat, dokud sama něco nedokážu. (ovšem jen těm, kterých si vážím)- JO! A taky... Ten noťas... bude za moje peníze, že jo... takže... i tak jsem hrdá.

Víte... na to, že je mi jen 18, tak si nepřipadám, že bych ten čas promarnila... docela... jsem docela činný člověk... -první výdělek mi zdanili!!! -.-" Takže chci kurva pořádný silnice, když už jsem na ně přispěla!!! :DDD btw. byla to výplata z České Televize... nope... nehledejte to v archivu, byla to moje osmička... takže...-


Nicméně... konečně jsem odepsala Ondrovi :DDD pooo... um... asi... osmi jeho zprávách. T.T děsivý. Ono... když vám každou hodinu chodí nová, tak... tak už pak není na výběr... musíte odepsat :DDD čímž se dostáváme k hudbě... díky němu... respektive... díky tomu, že je skladatel a hraje v orchestru na X nástrojů jsem se dostala k týhle písničce a... co jsem nezjistila.... je od českého orchestru, tak mě napadá, zda tam někde taky nehraje. Ohhhh *-*... nicméně... Určitě ne... on teď přijel z Francie... že jo... tak moc vytížený člověk... aby hrál někde takhle v davu nástrojů...

Božéééé miluju tu hudbu *-* yey! Chtěla... chtěla jsem zas trochu trénovat figurálku a kdo mi hned nevyběhl... hned mě napadla Pája.. Tak... v pátek je perfektní den na kreslení... Hrozně ráda s ní trávím čas. Je... je to pomalu jediné pozitivní, co se mi v tuhle dobu děje. Ve škole je... je to... zas se cítím dost pod tlakem... Ekonomika, Konstrukce, Technologie, Figurálka,,... a všechno... všechno tohle tvoří vratkej most k dokončení třeťáku... a... jakmile... jednu věc vynechám... mám pocit, jako by se jedno prkýnko z pomyslného mostu rozpadlo... a... nah... musím jen... víc zabrat. A doma... um... tohle snad ani nemá cenu rozebírat :)

Nicméně... nejspíš... nejspíš se nechám dotovat od strýce a na žádnou brigádu nepůjdu, protože... už tak jsem dost frustrovaná.

Neděle | Pondělí | nebo-li všichni víme, že titulky jsou moje slabá stránka

21. září 2015 v 19:16 | YY |  Diary
-dneska dost možná úplně bez pozdravu!-

Dnešek... byl pro mě zdrcující. Zjistila jsem, že můj oblíbený učitel, jež mě učí tři roky kreslení, chodí s naší učitelkou na odborný předměty. :O Jak mohl?!

On... on... pffff... ˘.˘--- klídek... jde o to...

Já si vedle něj prostě představuju nějakou introvertní intelektuálku jako je on. Chápete... Takovou vysokoškolačku v posledním semestru, co má takový ten retro styl a dred trčící z hnědozrzavých vlasů. Takovou, co nosí žabky a místo šampónu si koupí olejové barvy. A ono tohle. :OOO jak mohl?!?!

Po zesnulém panu řediteli, o němž jsem se tu zmínila již četněkrát, se stal mým... mým nový životním vzorem, ale... ale po tomhle... no to teda jako nevím. Fakt pro mě a můj vývoj byl zásadní. -já... oba je mám hrozně moc ráda, ale zvlášť, dohromady... ne. ne. ne.-

Pěkně jste mě nasral pane učiteli. A na nějakej úkol na figurálku se teď opravdu vám můžu... víte co. -.-"

Nicméně... neděle... neděle byla skvělá... Byla jsem znovu téměř půl dne s Pájou... a užila jsem si to. Bylo to super. Počasí mohlo být lepší... ^^ ale... jsem ráda, že jsem jí směla půjčit kabát. ^^ to víte... jsem holka z hor, mě jen tak něco nerozhodí... něco počasí... -teď trochu žertuji... jsem sračka. :DDD-

SteamPunk Monster

19. září 2015 v 17:21 | YY |  DIY
Chào! Chào!

Původně jsem dneska chtěla dělat úkoly. No... :DD ráda bych, ale když já jsem tak tvořivý člověk, jak se mohlo jen mě podařiti se dokopat k tomu nakreslit něco tak fádního jako je jaká si figura. :DD no...a tak jsem začala dělat na svém kostýmu na halloween. :D

A proč jsem se hodila zrovna tuhle písničku, jež jsem neslyšela už tak.. dva roky? -jednoduše protože... jsou v tom klipu hřebíky projetý jahody :D já sice mám obroučky brýlí projetý šrouby, ale to je jedno :D-


Přehlídka | Hlad!!!! | Vary | proflákanej víkend

19. září 2015 v 12:11 | YY |  Diary
Chào! Chào!

...Achtung, fertig, los und lauf
Vor uns bricht der Himmel auf
Wir schaffen es zusammen
Übers Ende dieser Welt
Die hinter und zerfällt...

hm... kde bych začala... jak moc se mi na tu přehlídku nechtělo... nakonec to bylo jako... docela dost dobrý. Přišla tam i Pája, s níchž jsme pak byly ještě chvíli venku. -Ale když jsem jí tam viděla... yoooy... Jak sakra se mi nechtělo pokračovat. :DDD možná by jste to do mě neřekli, ale... jsem sakra stydlivá.- Byla... byla to sranda... děsně mě to bavilo... Nafotila jsem kolem 80jejích fotek... je to děsivý, ale.. dělám to dost lidem :D vlastně jsem to udělala zatím jen třikrát. Nebudu říkat, koho jsem tímhle způsobem ještě fotila. T.T!

No... A... přehlídka proběhla hladce... a prej jsem i vypadala přirozeně! :O To jsem si ani nedokázala představit, že by šlo. :DDDD Nicméně..!

Po přehlídce jsem... jsem celkem i donutila Páju se se mnou ?procházet?, no... a doprovodila jsem ji domů. -pěkně voní :O- |živě si vybavuji, koho jsem úplně první začala očmuchávat. :DDD a proč. Začala jsem číst knížku "v objetí temnoty", což byl mimochodem druhý díl a já měla za to, že je první, ale to nevadí... no... a od týhle knížky všechny očuchávám--- možná mám pocit, že ucítím upíří vůni, možná... :DDD nebo jsem prostě jen divná. :D| Nicméně... potom jsem se vrátila do galerky a... čekala na strýce až... až do půl devátý. Pak jsme mi jeli koupit další čtvery lentilky! :OOOO

Bože... miluju lentilky. :O No... a když jsme se chtěli najíst... -konečně zas normálně jím :O ♥- tak měli zavřeno. Tak jsme jeli domů... a já si dala půlku chleba ve vajíčku a byla jsem přežraná -dobře, ne tak jak bych chtěla jíst, ale je to lepší než nejíst.-, no... a pak jsem šla spát...

Nicméně! Dneska hodlám douklidit druhou půlku baráku... a... A... no... asi vytáhnu Irču k nám domů... protože kurva potřebuju udělat ten úkol na figurálku. A jedinej, kdo se mi zatím nabídl je Kevin -NE- a Irča už ve čtvrtek, tak snad bude mít dnes čas :( Protože... no...

Docela ráda, bych plnila svoje úkoly. Wooooooo... Teď jsem si vzpomněla, že jsem v pátek, když jsem jela do Varů potkala Domiho-něco malinkato jsme spolu měli, ale... s kým já nic neměla, že??? :DDDDD a ještě k tomu... bylo to v devídce! Takže... klídeček.-, tomu bych taky mohla říct :OOO Ale... ten má nějak divně vybočený žebra, neptejte se jak to vím... :DDDD Hm... no neva... kdo je v současnosti symetrickej, že? :DDD

Kdyby... kdyby to čistě náhodou četl někdo, kdo by byl schopen za mnou přijet, neváhejte... beru kohokoli. A... Póza je čistě na vás :) ^^
BTW. moje nejoblíbenější písnička od TH už od toho roka 2007


-i když pravdou je, že Humanoid měl dost písniček, který úplně žeru :/ :DDD
[na půdě mám něměckou i anglickou verzi tohdle céda :DDD MUHAHHAHAHAHHAHAHA]-
Zažehlovací korálky | Gothic Shoes Review

18. září 2015 v 15:41 | YY |  Šití, oblečení a styl
Chào! Chào!

dneska jsem konečně... sestříhala a nahrála téměř všechna videa, na kterých pracuji. :D Jo... ještě jedno nemám dodělané. Hm... Ale čert to vem, časem určitě najdu tu správnou náladu všechno, co mám rozdělané dokončit. Zatím ještě nepřišla. Jinak... Mám tu pro vás dvě videa, tak si je užijte :))


A pak tu mám video s Margarett... Tak... hezkou podívanou ^^

Toshi Salvino The Dollfille

16. září 2015 v 10:23 | YY |  Moje odběry
Chào! Chào!

Dneska jsem si pro vás připravila mojí nejoblíbenější umelkyni vůbec. Je to Toshi Salvino. Znám ji přesně od srpna 2013. Kdy jsem na ni narazila na facebooku a tak jsem si ji přidala. Potvrdila. A už byla moje láska navždycky zažehnuta!