INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

2nd Harajuku Fashion Walk

12. září 2015 v 9:47 | YY |  Akce
Chào! Chào!

Moc dobře si uvědomuji s jakým opožděním sem přidávám tento článek... Ovšem... Tenhle týden byl tak hektický, že to snad ani není pravda. Návrhy do soutěže s giga váhou a "nááá! máš na to dva dny!"... Potom. Zakázka, kterou zase jako obvykle dělám na poslední chvíli. Poté... alespoň dvě figury na figurálku... WTF?! Kdy to jako sakra mám stíhat a přinejmenším... na pátek byl test z technologickýho postupu šití šatů.... pecka... takže.... tenhle týden opravdu začal skvěle. T.T" -stýská se mi po kuchyni?- nééééh.... takový blázen ještě nejsem.

Nicméně... včera... včera mě zase chytila deprese, jako svině. Ráno... astmatickej záchvat. Odpoledne... nah.... nevyjadřovat se. Večer... no... přehodnotila jsem vejšky... a... rozhodla jsem se, že budu studovat uměleckou... v Dánsku. Ne oděvní, ale prostě volnou tvorbu. No... takže příští rok půjdu na brigádu a prachy půjdou na kurz. Jazykovej... po celém světěěěě! Yeyy! A je to mega levný. Asi 7-8k... a to je sakra hezký... Tak nějak prostě chci poznat nový lidi, kultury, prostě... pryč od lidí, co mě tady... ničí?

Prostě... stále ve mě ten maličký stav úzkosti spinká, ale.... Až přijede Margaret... a tak... A až začnem "slavit" moje osmnáctky... Tak... snad to bude v cajku... Hlavně... přijede i Lucka... Vlastně jsem pozvala ještě dva další kamarády, ale... vypadá to, že... že nedorazí... škoda... :/

Nicméně.... na Harajuku Fashion Walku... Sakra! Bylo to skvělý... byl to jeden z mých nejlepších dní v životě. Bylo nás teda jako sakra málo, ale... bylo to skvělý... Procvičovala jsem celkem intenzivně svojí anglinu a myslím, že když letos ještě víc zaberu, tak bych mohla dohnat, co svojí nechutí brzdím :/ jsem... hodně ovlivněná pocity a emocemi... kdy tohle skončí... měla bych vše správně zhodnotit. Přestat cokoli... subjektivně posuzovat.

Takže... Tady už nějaké fotky.


Tak jo... zkusím si dnešní oslavu, co nejvíce užít... a... D**n, ne ová budu až příští rok,,, rozhodla jsem se tak, protože nechci dělat nový kartičky, když tyhle mám sotva dva týdny :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama