INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

PraguePride 2016 | týdenní zkouška |

20. srpna 2016 v 0:40 | YY |  Diary
...Where are you now
Was it all in my fantasy
Where are you now
Were you only imaginary...
...I'm faded
So lost...

Kde bych začala. Možná tam, že můj pěstoun jel do zahaničí za svou rodinou a já tu měla být týden sama. Docela jsem se toho bála. Ale nakonec to byl nejlepší týden mojeho života. Takhle to zní docela negativně vzhledem k mému pěstounovi. Hloupost. Takhle to neberte. Jsem ráda, že už je zpět a hrozně mi chyběl.

V pátek měla prijet Drahá z Plzně. Ale její matička jí to nedovolila. Takže jsem celej den trávila doma. Nespala jsem, protože jsem se bála, že zaspím na Pride. A pak se jelo. Pride byl asi nejúžasnější den mého života.

40 000 lidí | 6. ročník

V neděli jse pak vyspávala, protože se mi přihodila docela vtipná věc. Přijela jsem ve chvli, kdy mi odjížděl bus. Kdybych někde nahnala ty tři minuty, tak ho stihnu. A tak jsem čekala do deviti večer, asi dvě hodiny, na další bus. Kolem desáté jsem dorazila domů, ale spat jsem šla ještě později. /Kdo potřebuje spánek, když může sjíždět gay porn a úžasně tak završit ten láskyplný den mezi 40 000 buzničkama. /

V pondělí jsem jela se ségrou do Varů a bylo to skvělý. Flákaly jsme se a nakupovaly a prostě to bylo super, jelikož mám svojí ségru dost ráda :3 Takže jsem byla hrozně šťastná, že jsem s ní trávila čas.

V úterý dorazila parťačka na RP- Dash. A byla tu až do dneška. Hrozně jsem si ty dny užila. Sic jsme z mojeho města nevystrčily paty- a vlastně skoro ani tak celkově z mýho pokoje. Je to taková- Fantasy maniačka, a já pro změnu Sci-fárna. Takže jsme koukaly na moje oblíbený Sci-fi filmy, ale myslím, že se mi stejně nepodařilo jí přetáhnout k sobě. Ale nevadí- Stejně- tohle by narušilo její osobnost... a to- to by se mi asi stejně nelíbilo.

Je to jako znát člověka pro něco, co je mu vlastní a pak zjistit, že už mu to vlastní není. A to by pak pro můj mozek bylo matoucí.

Grillovaly jsme, měly krásnej piknik (viz fotka), koukaly na filmy, jednou jsme dokonce uklízely omítku, /protože nám někdo cíleně ničí fasádu a auto/-- A když ani to, tak jsme se často praly. :DDD Zjistila jsem, že mě hrozně uspokojuje, když se někdo nedokáže bránit.
Btw/ ty duhový brejle jsem si koupila v Praze, když jsem byla na Pride. :33
No a dneska se mi vrátil pěstoun- A přivezl mi krásnou zvonkohru a hrozně moc bonbónů a ovoce- a vííína!!! :OO Později možná přidám nějakej ten obrázek nebo fotku :)) Brutálně se těším do školy-

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama