Oslava maturitky | navrácení končetin

28. května 2017 v 12:42 | YY |  Diary
It's not over in my mind
Until you're out of sight
So let's pour a glass of red wine
Can we just rewind
Can we redefine
The meaning of sublime

Don't go away
I'll never be the same
Don't go away
I'll make you want to stay

Don't tell me it's over now
Don't tell me it's over now
Don't you tell me it's over now....

Tak jo. Kde začít. Za poslední den. Sakra. Možná jsem za poslední den, možná dva, udělala, co jsem nedokázala za celý svůj život. Přeprala jsem svoje ego. Jak většinu svýho života razím motto "Starej se především o své potřeby, protože jedině ty se sebou zůstaneš navždy," tak právě tohle- tohle jsem posadila stranou. Ono je hezké chovat se, jak bude vyhovovat vám, ale co je to platný, když nakonec tím vlastně děláte jen to, že budete samy velmi brzy.

Takže! Jestli jste četli předevšlý článek, nejen že jsem zvedla své popadané ruce a přišila je- dokonce jsem si vrátila i nohy. Nevadí, že mojí symbolice nerozumíte- Vy jste tu stejně navíc- :D píšu to sem pro sebe. Abych si to za rok přečetla. Abych věděla, co přesně teď mám v hlavě, kdybych zapomněla. Nicméně. Tuhle výhru už jsem jednou zažila. Aaaa- Noooo- moc dlouho mi to nevydrželo a taky se bojím, že moje ruce mi jen nalhávají, že jsou se mnou.

Jen abych se nesnažila dál. Jen aby mě umlčely. Skutečně se toho dost bojím, protože kdybych o ně teď přišla- Asi- Asi bych si musela opět najít práci na celý den- Znovu další 16h šichty, jinak bych to nezvládla.

Nicméně. Dalo by se to. Jenže by to zas bylo na maraton a já dávám přednost sprintům. Více života a méně umírání.

Joooo! A vlastně ještě oslava- :DDD Byla skvělá- měla jsem jen dva drinky, club byl prádnej, takže jsme ho se ségrou měly pro sebe. A pak jsme šly na jídlo. Bomba :333
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama