The fire is coming, so I think we should run.

1. května 2017 v 16:29 | YY |  Diary
...So we lay in the dark,
cause we've got nothing to say.
Just the beating of hearts,
like two drums in the grey.
I don't know what we're doing,
I don't know what we've done.
But the fire is coming,
so I think we should run...

Dostavila se nejistota. Dneska jsem začala, nad pročítáním pozvánky na přijímací zkoušky na vysokou, pociťovat velký strach. Protože přesně takhle to probíhalo už v prosinci. Říkala jsem si, jak bude easy se přes příjímačky dostat, protože jsem schopná a tvrdě dřu na všem, co chci. A- Pak se stalo, že mi ani jeden obor nevyšel- a já, i když docela ráda, jsem byla šíleně překvapená. Jelikož jsem neúspěch brala jako něco, co se mě nedotkne.

Ale díky tomu, že mě nepřijali- To do značné míry zvedlo moje vlastní sebevědomí v tom, že já sama pro sebe jsem na sebe hrdá- Ale chtěla bych se dostat na vysokou bez toho,a bych zanevřela nad sebou. Bez toho aniž bych se musela zcela přizpůsobit tomu, co po mě chtějí- Bojím se, že jsem z toho samýho důvodu nedala sloh- Sice to ještě nevím, ale myslím, že jsem to nedala-

A i když tak skrytě doufám, že jo- Bojím se toho. A když jsem četla dneska tu další pozvánku, kde jsou mimochodem taky talentovky, a podobný věci, tak se zas dostavil pocit deja vu- a nejen to. Vyplavaly i zkušenosti, které mám z ledna- Docela dost se v tom teď topím.

Už nevěřím tomu, že by to mohlo někoho zaujmout. Já sama vím, že jsem dobrá v tom, co dělám. Věřím, že věci, který dělám mají smysl. A-

Ale ne pro lidi, které potkávám a bojím se, že lidi tam nebudou chtít poznat v čem jsem YY zajímavá. Není to exotický původ, ani propíchanej obličej, dredy nebo barevný vlasy- Je to způsob, kterým působím na svoje okolí- Je to snaha aktivně se podílet na tom, kam člověk směřuje- V tomhle je YY zajímavá, ale bojím se, že to oni neuvidí.

Mám hroznej strach. Že to neuvidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 H H | 3. května 2017 v 16:53 | Reagovat

Jenže oni to uvidí. Uvidí skvělého člověka s obrovským nadáním a ještě větším srdcem. Myslím, že se není čeho bát. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama