INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Červen 2017

Tarooooo~ | Protože nejlepší prázdniny pokračujou♥

27. června 2017 v 0:48 | YY |  Diary
Je toho tolik, kde jen začít.

Jako vždy budu nezdvořilá, netaktní a nebudu se červenat ani při vyřčení těch největších sodomií, které by vehnaly nervozitu i do úst těch neoplzlejších. Nebo jen kecám, jako klasicky ostatně. xD

Nicméně-

Užila jsem si úžasné dva týdny v práci v úžasném kolektivu. Užila jsem si perfektní týden v Plzni s nejbližšími, jako třeba Simča a Maki a rozhodně i Buzna<3, poté jsem týden odpočívala v podobě různých plánů s kamarády odtud a poté mě čekal týden s mým Kiddem.

No všechno naprosto ughA teď- Jako kdyby to nebyl týden ale víkend./A taky protože si peprnosti lože nechávám pro sebe xD/ Najednou jsem neměla, co říct, protože ten čas s ní mi utekl- ten čas zmizel stejně jako krabička lentilek. Hrozně moc mám ráda její matku, nevím- Je hrozně milá- Nebo alespoň na mě. :D I když- Na mě jsou milí všichni rodičové, jelikož jsem skvělá a každej mě má rád xDDD XDD Joooo a moje husbando kidd hrozně dobře vaří, jako fakt hodně- To bych si žila s třema dobrýma kuchařema- omg. ♥

Taky přišel balíček z KillStaru. No upe to žeru. Jako až mi přijde druhá výplata, tak to pofrčí zas tam xDDD jebu na drahou poštu, prostě ty věci jsou boží- Nicméně! Dostala jsem dnes dopis z FPE ZČU, dostala jsem se. A na FF ZČU taky-

Takže jsem v piči xD Ale plánuji jít za mojí paní učitelkou, vlastně- za Hankou :DDD wow už po maturitce, tykáme si, se cejtim upe xDD, noooo a zkusím si o tom trochu pokecat a tak- protože mám docela nahnáno.

Jooo! A taky jsem dnes byla na matrice- A- kvůli zápisu na vejšky a tak- si budu měnit jméno až později. A mám novou brigošku, tak se hrozně těším, protože nový money, snad bude řidičák a taky- čím víc money tím víc funny xDDD xDDD víte jak- to jsou cesty, to jsou kina, to je jídlo a najednou- kapsy plný prachu, ne prachů. xD

No nic- snad jste teď o stejný hovno chytřejší jako na začátku článku :DDD ale já musela. :D <3

Přijímačky na vejšku | dny v budoucím "doma" |srazy ZŠ, SŠ

13. června 2017 v 19:44 | YY |  Diary
Mám poslední dny docela volno. Nebo vlastně ne. Jsem poslední dny docela značně vytížená. Od maturitky mám jen minimum dní, kdy jsem sama. A vlastně je to tak snad i dobře. Napravila jsem jedno ztracené přáteství. Taky jsem si něco málo vydělala a v neposlední řadě hrozně moc provířila v Plzni. Koupila jsem si šest nových knížek knížek. Rozečetla jsem čtyři z toho. Takže mám vlastně k dnešnímu datu rozečtených šest. :D Nicméně- tohle je jediné správně. Jinak bych nemohla být klidná.

Nicméně. Na přijímačkách to šlo dobře. Myslím, že mám ohromnou šanci se dostat. Snad. Myslím, že jo. Doufám, že se dostanu na obě vysoké, na které jsem se hlásila, ale to ukáže až čas. V Plzni to šlo úžasně- Byly to moje nejlépe strávené prázdniny zatím. Hrozně jsem přesně tohle potřebovala. Potřebovala jsem ukázat, že jsou lidé, kteří- že jsou lidé z mého zrcadla. A že tu jsou a budou. Sic jsem provířila hrozně moc peněz, ale- peníze jsou pořád jen papíry. A zážitky jsou něco, co už nikdy neztratím. ♥ Pořád se snažím zvyknout si na to, že budem tři v mini bytečku, ale snad to nějak půjde.

No- a včera jsem dostala nový rovnátka. Nenávidím je. :D Budu je nosit jen v noci. Fakt je nenávidím, ze srdce a hrozně moc. Takhle moc jsem nikdy nikoho a nic nenenáviděla. A dneska jsem byla v kavárně se spolužačkou ze ZŠ, takže se plánuje sraz a střední, taky něco malýho plánuje- jenže já v tu dobu budu pryč. Budu u svýho Kidda- trochu mě to mrzí, protože jsem se s nimi naposledy vidět chtěla. Smazala jsem si je ze všeho a- a i když jsem byla tím, kdo říkal, že mu budou chybět, opak je pravdou. Jsem od těch lidí ráda pryč. Měla jsem je ráda. Každý z nich je nějaký a ve své podstatě nemůžu o nikom z nich říct cokoli špatnýho, ale- prostě občas když jste s některými lidmi moc často a ještě i víte, že vlastně většinu času ani netuší o čem mluvíte- tak je to jako- ok, tak se mějte. :)

Nooo- ale vidět jsem je chtěla. Mělo to pro mě být něco jako- "Lidi měla jsem vás fakt ráda a snad možná přesně to záměrné nechápání a nulová snaha pozorumět mezi námi z nás dělalo nějakej ten podivnej kolektiv, který k sobě snad měl i blízko." Takže mě docela fakt mrzí, že se s nimi nerozloučím, ale co se dá dělat. Vybrala jsem si, co je pro mě prioritním.

No a zítra ráno zajdu na matriku změnit si jméno. Budu bez "ová". Taky zajdu do školy vrátit čip, kresby, které jsem měla půjčené na přiímačky a pak mě večer čeká kino. Jdu na mumii s kamarádem, tak uvidíme no. S Buzifu jsem byla na Strážcích Galaxie 2, ještě plánuji jít na Valeriana a na Piráty. Na Piráty asi půjdu se ségrou, nedovedu si představit na to jít s kýmkoli jiným. A na Valeriana asi půjdu s Kiddem nebo možná s Jirkou. Nevím.

Nenechte mě se rozesmát...

5. června 2017 v 20:09 | YY |  YY
Tak tohle téma týdne mě skutečně rozesmálo. Protože tímhle se zabývám docela často. A mám na to už svůj názor, který se zdá být osvědčeným. V mém životě. Možná se mýlím, ale kdo ne. "Co když je to správně?"

"Co když je to správně?"

Pojem "správně" je asi stejně tak relevantní jako "čas". Je to jen slovo, který si lidi vymysleli pro lepší komunikaci, pro snahu porozumět věcem, ale planetě jako takové, co plateně- VESMÍRU, je naprosto šumák, co my, co to odpodorný mraveniště lidí si určuje za "správně" nebo ne.

Co je teda správně, když přesně to, co jím bude a je bráno je dáno jen lidmi, obdobím a prostředím, kde žijí- Tak jak vlastně člověk o čemkoli může říct, že je teda nespávně, když si uvědomuje možnost zítřeka, když si uvědomuje, co přinesl včerejšek?

Podle mě "správně" neexistuje. Stejně jako špatně. Není špatných ani správných rozhodnutí. Prostě jsou jen rozhodnutí, která nás někam vedou. Kam, už je otázkou.

A můžou se tu objevit vychytralíci typu jako "Takže fetovat, zabíjet a prodávat své tělo není špatně?" Ve své podstatě- V historii, bylo to vždycky bráno jako špatně? A myslíte, že bude?