Přijímačky na vejšku | dny v budoucím "doma" |srazy ZŠ, SŠ

13. června 2017 v 19:44 | YY |  Diary
Mám poslední dny docela volno. Nebo vlastně ne. Jsem poslední dny docela značně vytížená. Od maturitky mám jen minimum dní, kdy jsem sama. A vlastně je to tak snad i dobře. Napravila jsem jedno ztracené přáteství. Taky jsem si něco málo vydělala a v neposlední řadě hrozně moc provířila v Plzni. Koupila jsem si šest nových knížek knížek. Rozečetla jsem čtyři z toho. Takže mám vlastně k dnešnímu datu rozečtených šest. :D Nicméně- tohle je jediné správně. Jinak bych nemohla být klidná.

Nicméně. Na přijímačkách to šlo dobře. Myslím, že mám ohromnou šanci se dostat. Snad. Myslím, že jo. Doufám, že se dostanu na obě vysoké, na které jsem se hlásila, ale to ukáže až čas. V Plzni to šlo úžasně- Byly to moje nejlépe strávené prázdniny zatím. Hrozně jsem přesně tohle potřebovala. Potřebovala jsem ukázat, že jsou lidé, kteří- že jsou lidé z mého zrcadla. A že tu jsou a budou. Sic jsem provířila hrozně moc peněz, ale- peníze jsou pořád jen papíry. A zážitky jsou něco, co už nikdy neztratím. ♥ Pořád se snažím zvyknout si na to, že budem tři v mini bytečku, ale snad to nějak půjde.

No- a včera jsem dostala nový rovnátka. Nenávidím je. :D Budu je nosit jen v noci. Fakt je nenávidím, ze srdce a hrozně moc. Takhle moc jsem nikdy nikoho a nic nenenáviděla. A dneska jsem byla v kavárně se spolužačkou ze ZŠ, takže se plánuje sraz a střední, taky něco malýho plánuje- jenže já v tu dobu budu pryč. Budu u svýho Kidda- trochu mě to mrzí, protože jsem se s nimi naposledy vidět chtěla. Smazala jsem si je ze všeho a- a i když jsem byla tím, kdo říkal, že mu budou chybět, opak je pravdou. Jsem od těch lidí ráda pryč. Měla jsem je ráda. Každý z nich je nějaký a ve své podstatě nemůžu o nikom z nich říct cokoli špatnýho, ale- prostě občas když jste s některými lidmi moc často a ještě i víte, že vlastně většinu času ani netuší o čem mluvíte- tak je to jako- ok, tak se mějte. :)

Nooo- ale vidět jsem je chtěla. Mělo to pro mě být něco jako- "Lidi měla jsem vás fakt ráda a snad možná přesně to záměrné nechápání a nulová snaha pozorumět mezi námi z nás dělalo nějakej ten podivnej kolektiv, který k sobě snad měl i blízko." Takže mě docela fakt mrzí, že se s nimi nerozloučím, ale co se dá dělat. Vybrala jsem si, co je pro mě prioritním.

No a zítra ráno zajdu na matriku změnit si jméno. Budu bez "ová". Taky zajdu do školy vrátit čip, kresby, které jsem měla půjčené na přiímačky a pak mě večer čeká kino. Jdu na mumii s kamarádem, tak uvidíme no. S Buzifu jsem byla na Strážcích Galaxie 2, ještě plánuji jít na Valeriana a na Piráty. Na Piráty asi půjdu se ségrou, nedovedu si představit na to jít s kýmkoli jiným. A na Valeriana asi půjdu s Kiddem nebo možná s Jirkou. Nevím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama