INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Říjen 2017

Šel jsem

19. října 2017 v 11:00 | YY |  Povídky
Do zad mě tlačila silná stromová kůra. Pomalu jsem zvedal víčka a sledoval, jak se mi před očima rozplývá opar horkého vzduchu. Strach. Srdce mi silou svého bušení hýbalo celou hrudí a já si přes hlučný a chaotický řev vlastních myšlenek nemohl užívat těch přírodních úkazů, které mě kdy předtím dokázaly uklidňovat. Agesivně jsem pěstí práštil o měkkou půdu a vymrštil se na nohy. Nohy se rozběhly s rychlostí, která dávala šanci vzduchu proudícímu proti mému obličeji, aby rozslzel obě moje oči. Zatl jsem pěvně pěsti, a běžel tak dlouho dokud jsem nepadl k zemi jako postřelený. Hlava se mi motala, plíce odmítaly pracovat a já se bezmocně snažil chapat po životě. Průdušky se sevřely. Věděl jsem, že dnes už to nevydejchám. A snad možná jsem ani nechtěl. Ležel jsem. Tvář až ke koutku rtů ponořenou ve vlhké hlíně. Uklidnil jsem svůj dech a pak jsem se silně rozchrchlal. Svíjel jsem se a kroutil dokud ze mě nevyšel hustý černý kemr. Snad možná i několik hodin jsem se válel ve vlastním odporném slizu a hlíně, možná i sračkách, dokud jsem nezjistil, že stále dýchám. Těžce se zvedalo mé tělo, ale jakmile bylo na nohou, otřepal jsem hlínu, otřel černý nepovzbudivý sliz a pokračoval. Šel jsem.


Hahahah | Protože to je život, kámo.

16. října 2017 v 14:00 | YY |  Diary

Je to mnou? Jsem tak moc jiná? Jsem tak moc prolhaná zjevením? Jsem tak moc jiná, když mě člověk nepozná hlouběji-? Nevaruji já každýho, že jsem zlá?

Za říjen. Neuvěříte kolik se toho stalo. Bydlím u toho Arogantního zmrda. Od října. Protože jsem se pohádala se spolubydlícíma. Protože jsem odmítla je litovat. Nicméně- nájem jsem zpět nedostala, ale vykašlala jsem se na to, protože domluvené jsme to neměly a hádat se s někým kdo si každou druhou větou vyvrací vlastní tvrzení, mě nějak přesvědčilo o tom, že na tohle nemám čas a zas na druhou stranu být na bytě s někým, okolo koho musíte chodit po špičkách a nemůžete říct nic, protože jste hned za zmrda, loooool to bych nedokázala, akorát by to udělalo ještě větší zlo, protože já nejsem z těch, kteří dokážou mlčet.

Co bych dál řekla. Moji spolužáci jsou úžasní lidé. Vysokou- ah. Přestoupím. Chtěj se po mě odborné texty, jenže, no- koukněte se na moje povídky, budu trpět při jejich psaní. Stejně jako celou tu vysokou studuju jen kvůli antický filosofii a taky kvůli řečtině. Kvůli ničemu jinýmu. A ty moderní postoje profesorů mě točí. Kurva, žijeme v postmoderně! NE VE VYJEBANÝ MODERNĚ! PROČ BYCH, KURVA, MĚLA VYCHÁZET Z TÝ ZASRANÝ UNUDĚNÝ FORMY MODERNÍHO LOGICKÝHO MYŠLENÍ, KDYŽ SE MŮŽU VRÁTIT I V MINULOSTI A ČERPAT I OD TAMTUD. nah. srát to.

Prostě ten prvák nějak prubnu a pak přestouopím na pajdu. Nějak nezvládám poslouchat o posraných sráčích, co ignorujou původní filosofii, přímo serou do xichtu takovýmu tomu osobitýmu přemýšlení nad i klidně nerealnýma myšlenkama a chtěj fakta, data a výsledky. Ale řečtina a antická filosofie jsou skvělý.♥

Nicméně- dnes mi přišla smska od naší paní ředitelky z SŠ, jsem prej oceněná jako žákyně kraje. Lol. .___. Jinak- O čem vlastně vypovídá ten můj titulek? No- O tom, že jsem vlastně přišla o dvě nejlepší kamarádky, o ty své spolubydlící, pak i o Siriho, byl jak moje rodina a vždycky tu byl, když bylo nejhůř. Poslední dny- no smazal si mě ze všeho- z blizz-u, discordu, FB, ze Steamu, všude. /čímž se vlastně rozpustila moje herní parta, protože Kiri je teď pořád někde s mojí ex a Siri se mnou teď nechce komunikovat, ale moji spolužáci z výšky jsou všichni hráči xD takže je donutím přejít na hotíčko a bude zas tým, izi♥/ A zpráva jako "pojďme to skončit-" taky super- Nooo a pak- přišla jsem i o kámoše, se kterým jsem se bavila poslední měsíc opravdu hodně- A jak?

Prostě tak- Protože jsem teď byla pořád se svým argantním zmrdem, takže jsem neměla na něj čas- Nooo, takže jak snadno a rychle přijít během dvou týdnů o lidi, kteří vás drželi roky. Nemít tu mojí Dickhead/mojeho arogantnho zmrda/, tak bych se šla zabít. Ale je to skvělý-

Je ke mě hrozně pozornej, a romantika našeho stylu je jako "Co ty můj pytle hoven-" "Nic, nic, ty čůráčíhlavo-" A celý večer on na PSkách a já na HOTíčku.♥ A jako je to super no- Teď mě teda učí na longboard-u... už jsem se i vysekala. :DDD Taky mi pochválil povídky, /já tu jeho knížku nečetla, je to příběhovka a ještě fantasy- looool nope. xD To mě bavit nebude, ale neřekla jsem mu to, víte jak./ ale je tu teda jedna nepříjemnost. Jeho láska. .___. To je vždycky "Miluju tě-" a já mlčím. A jako říkala jsem mu, že prostě nic necítím. A jako nejsem z těch, co by lhali. Takže jako- Hmmm- to je hezký no- mohl bys mě raději prosimtě vojet a držet hubu? xDDDD Romantika plz.

Jako- kdyby se nezačalo jebat to se spolubydlícíma, to se Sirim a dalším kámošem, tak by se dalo říct, že jsem nějakou tu dobu měla snad i dokonalý život. Vlastně- Vlastně si nemůžu ani teď nějak moc stěžovat- To se Sirim, prostě jen nějak přejdu a budu čekat až se ke mě zas jednou vrátí a třeba s nějakou jeho GF, která ho bude milovat, jak si zaslouží. A s holkama, no- jako... popravdě, udělala jsem hodně sraček, ale to jak se zachovaly lol. Nope. Nějak už nestojím o to je znát. Jako nemám absolutně žádnou chuť jim dělat cokoli naschvál nebo se mstít či co a i kdyby cokoli chtěly, tak "k", pokud to nebude nic, co bych nějak zvláště musela použít svou energii, tak proč ne- když je to v mojí kompetenci nemám nejmenší nutkání jim jakkoli přitěžovat nebo tak. Ale jako..., jsou to ženské s velkým Ž- Neexistuje, že by si s čímkoli poradily samy, vůbec- "Ty mi pomůžeš, protože můžeš! A proto to uděláš, nezajímá mě, že cokoli musíš- A prostě musíš, protože já jsem chudinka-" nebo "Nejsi kamarádka, protože dokážeš být ke mě zlá!Kamarádi se k sobě chovají vždycky hezky a nikdy ti nic nevyčtou i kdyby měli pravdu!" Takže vůbec- tohle na mě jednou zkoušela spolužačka a tak solidně jsem jí s tím poslala do prdele, že jí to probralo a jako nelituje se tak jako dřív a dokonce bych dokázala tvrdit, že jí je teď daleko líp.

Některý věci jsou prostě jen o úhlu pohledu. /NE VŠECHNY, ale některý fakt jo/

I Feel Everything

1. října 2017 v 4:22 | YY |  Diary

Hej mám v rozepsaných článcích asi 5 článků, který jsem ani nezvěřejnila od napsání toho posledního.

Během posledních dní se totiž tak drasticky změnil celej můj vesmír, až to není možné. Pondělí. Přednáška estetiky. Přibyli další studenti a my jako "wut?" Pak z nich vypadlo, že jsou z druhého kola. Hned jsme se na estetice dostali do konverzace nad spoustou věcí. Načež jsem zjistila, že ti noví jsou skvělí. A vlastně jsme se nemohli my ostatní zblížit víc, protože nám tu jednoduše chyběli ještě tihle, jako lepidlo! :D A díky nim se spojil celej kolektiv.

Úterý. Poprvé jsme se trochu více bavili. A kluk, co mi už od 20.září, přišel jako největší arogantní zmrd, ale šlo vidět, že je chytrej as fuck, je teď týpek, co s ním randím. xDDD Jako fakt?! Ale to předbíhám! V úterý byla první přednáška Antická filosofie, a jak jsem řekla- šlo se do baru- měla jsem rande, nakonec to prej rande bylo.

Středa. Vítání prváků. Tak úžasnej den s úžasnýma spolužákama jsem nikdy nezažila. S tím týpkem, s mým arogantním zmrdem, jsme pokračovali v randění, a vlastně to přešlo maličko přes tu hranici- byli jsme se spolužáky až do nějakých 4hodin ve čtvrtek a s mým arogantním zmrdem, jsme spolu pak byli ještě do sedmi ráno.

Čtvrtek jsem pak prospala a učila se na řečtinu. /Jak lépe oslavit vaše vlastenectví než učením se jiného jazyka xD/V pátek jsem byla na řečtině, ten učitel mě má fakt rád, protože vidí, že mě ta řečtina baví, noooo- a pak jsem šla do čajky s mým arogantním zmrdem. Omg. Pořád to nechápu. Je to bezpochyb nejhezčí kluk, co jsem kdy v životě naživo viděla. Nechápu, že je tak blbej /že o mě stojí/ a zároveň chytrej xD

Nicméně- Příští víkend budu zas v Plzni, jezdím domů jen jednou za 2 týdny, takže budem celý spolu, vlastně jsme si už vymysleli plán, tak se hrozně těším♥. Dost se těším. Sice jsem mu řekla, že nic necítím a ať si nic jako lásku neslibuje- A ať nevalí ten kukuč, jakobych byla zjevení a v jednom kuse na mě nečučí- Jako nejsem stydlivá a řeknu cokoli, co si myslím, ale- Sakra když na vás takhle někdo čumí- Je to tak nepříjemný, že i já se obracím a nenechám si koukat do xichtu- Nicméně- řekla jsem mu, že nic necítím a on, že bude bojovat- :DD tak mě to rozesmálo, ale přeju mu výhru. Je to bezpochyb ukázkový příklad kluka, kterýho bych si mohla jen přát.

A tomu stylu oblíkání- to se prostě- Představte si mladíka blond vlasů, modrých očí ve tmavý košili s prvníma dvouma knoflíkama rozepnutýma- /Tou košilí a zvolenýma barvama vám říká "Jsem hodnej a mám smysl pro styl." a tím rozepnutím "Jsem hrozně sexy a vím to." Takovej ten mladej učitel jazyků(btw. on fakt je xD učí obchodní angličtinu), co po něm všichni letí- Jsem zamilovaná do toho, kým je a ne do toho jakej je. Je to špatně? Miluju to jak vypadá i to, že je chytrej jak zmrd, ale- že bych milovala jeho?/ Prostě- Na něj se kouknete a víte, že je to nějakej zasranej arogantní zmrd, co přesně ví, že je prostě krásnej a chytrej. Je to fakt idiot- :D Mohl by mít každou a to pako si vybere mě- jako kurva proč- xDDD Lol. Ptala jsem se ho na to a on jako "Nikoho jako jsi ty, jsem ještě nikdy nepotkal-", načež jsem se hrozně rozesmála a řekla něco ve smyslu, že je to jak z telenovely, tak udělal takovej smutnej face se slovy, "ale já to myslel upřímně," tak jsem se už nechtěla hádat. A jestli mě voprcá a nechá, díky bohu- xDDD o nic víc nestojím- xDDD Ale asi přesně proto mi jen tohle nedá. I když lhala bych, kdybych řekla, že se nechci zamilovat. Chci. A snad se to i povede, nikdy jsem nikoho nemilovala na první pohled- vždycky mi to trvalo- takže je velká pravděpodobnost, že se mu to podaří. Ale asi to bude ve chvíli, kdy mě bude už nenávidět- :DDDDD tak jak mám štěstí, že se mi to stává.

A vlastně to docela vyhrál. Zrovna dnes jsem mu říkala, ať je rád, že nejsem zamilovaná, že jsem zamilovaná hrozně zlá a on jakože se s tím chce poprat, tak jsem se znovu rozesmála- ale nechala jsem ho při tom. Psovi o barvách nemá cenu povídat. Jako pro jeho i moje šťestí, by bylo lepší s ním být, nemilovat ho a chovat se normálně- ne jako bestie, jako mám ve zvyku, když někoho miluji. On by byl šťastný, protože já bych ho nikdy neopustila, hrozně mě baví a zase bych ho ani nedusila a on by měl někoho, do koho se zamiloval, pak by jsme se rozešli a všichni by byli šťastní- Já bych měla několik let, měsíců, kdo ví, nepřetržitý přísun sexu a on by měl někoho koho miluje a ten člověk by se k němu nechoval jako k hovnu, jako to dělám.

No nic- v pondělí se zas uvidíme, je to moc špatný, že už se na něj těším? Nechci se zamilovat. Budu mu ubližovat a to si nezaslouží. :(