INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Hahahah | Protože to je život, kámo.

16. října 2017 v 14:00 | YY |  Diary

Je to mnou? Jsem tak moc jiná? Jsem tak moc prolhaná zjevením? Jsem tak moc jiná, když mě člověk nepozná hlouběji-? Nevaruji já každýho, že jsem zlá?

Za říjen. Neuvěříte kolik se toho stalo. Bydlím u toho Arogantního zmrda. Od října. Protože jsem se pohádala se spolubydlícíma. Protože jsem odmítla je litovat. Nicméně- nájem jsem zpět nedostala, ale vykašlala jsem se na to, protože domluvené jsme to neměly a hádat se s někým kdo si každou druhou větou vyvrací vlastní tvrzení, mě nějak přesvědčilo o tom, že na tohle nemám čas a zas na druhou stranu být na bytě s někým, okolo koho musíte chodit po špičkách a nemůžete říct nic, protože jste hned za zmrda, loooool to bych nedokázala, akorát by to udělalo ještě větší zlo, protože já nejsem z těch, kteří dokážou mlčet.

Co bych dál řekla. Moji spolužáci jsou úžasní lidé. Vysokou- ah. Přestoupím. Chtěj se po mě odborné texty, jenže, no- koukněte se na moje povídky, budu trpět při jejich psaní. Stejně jako celou tu vysokou studuju jen kvůli antický filosofii a taky kvůli řečtině. Kvůli ničemu jinýmu. A ty moderní postoje profesorů mě točí. Kurva, žijeme v postmoderně! NE VE VYJEBANÝ MODERNĚ! PROČ BYCH, KURVA, MĚLA VYCHÁZET Z TÝ ZASRANÝ UNUDĚNÝ FORMY MODERNÍHO LOGICKÝHO MYŠLENÍ, KDYŽ SE MŮŽU VRÁTIT I V MINULOSTI A ČERPAT I OD TAMTUD. nah. srát to.

Prostě ten prvák nějak prubnu a pak přestouopím na pajdu. Nějak nezvládám poslouchat o posraných sráčích, co ignorujou původní filosofii, přímo serou do xichtu takovýmu tomu osobitýmu přemýšlení nad i klidně nerealnýma myšlenkama a chtěj fakta, data a výsledky. Ale řečtina a antická filosofie jsou skvělý.♥

Nicméně- dnes mi přišla smska od naší paní ředitelky z SŠ, jsem prej oceněná jako žákyně kraje. Lol. .___. Jinak- O čem vlastně vypovídá ten můj titulek? No- O tom, že jsem vlastně přišla o dvě nejlepší kamarádky, o ty své spolubydlící, pak i o Siriho, byl jak moje rodina a vždycky tu byl, když bylo nejhůř. Poslední dny- no smazal si mě ze všeho- z blizz-u, discordu, FB, ze Steamu, všude. /čímž se vlastně rozpustila moje herní parta, protože Kiri je teď pořád někde s mojí ex a Siri se mnou teď nechce komunikovat, ale moji spolužáci z výšky jsou všichni hráči xD takže je donutím přejít na hotíčko a bude zas tým, izi♥/ A zpráva jako "pojďme to skončit-" taky super- Nooo a pak- přišla jsem i o kámoše, se kterým jsem se bavila poslední měsíc opravdu hodně- A jak?

Prostě tak- Protože jsem teď byla pořád se svým argantním zmrdem, takže jsem neměla na něj čas- Nooo, takže jak snadno a rychle přijít během dvou týdnů o lidi, kteří vás drželi roky. Nemít tu mojí Dickhead/mojeho arogantnho zmrda/, tak bych se šla zabít. Ale je to skvělý-

Je ke mě hrozně pozornej, a romantika našeho stylu je jako "Co ty můj pytle hoven-" "Nic, nic, ty čůráčíhlavo-" A celý večer on na PSkách a já na HOTíčku.♥ A jako je to super no- Teď mě teda učí na longboard-u... už jsem se i vysekala. :DDD Taky mi pochválil povídky, /já tu jeho knížku nečetla, je to příběhovka a ještě fantasy- looool nope. xD To mě bavit nebude, ale neřekla jsem mu to, víte jak./ ale je tu teda jedna nepříjemnost. Jeho láska. .___. To je vždycky "Miluju tě-" a já mlčím. A jako říkala jsem mu, že prostě nic necítím. A jako nejsem z těch, co by lhali. Takže jako- Hmmm- to je hezký no- mohl bys mě raději prosimtě vojet a držet hubu? xDDDD Romantika plz.

Jako- kdyby se nezačalo jebat to se spolubydlícíma, to se Sirim a dalším kámošem, tak by se dalo říct, že jsem nějakou tu dobu měla snad i dokonalý život. Vlastně- Vlastně si nemůžu ani teď nějak moc stěžovat- To se Sirim, prostě jen nějak přejdu a budu čekat až se ke mě zas jednou vrátí a třeba s nějakou jeho GF, která ho bude milovat, jak si zaslouží. A s holkama, no- jako... popravdě, udělala jsem hodně sraček, ale to jak se zachovaly lol. Nope. Nějak už nestojím o to je znát. Jako nemám absolutně žádnou chuť jim dělat cokoli naschvál nebo se mstít či co a i kdyby cokoli chtěly, tak "k", pokud to nebude nic, co bych nějak zvláště musela použít svou energii, tak proč ne- když je to v mojí kompetenci nemám nejmenší nutkání jim jakkoli přitěžovat nebo tak. Ale jako..., jsou to ženské s velkým Ž- Neexistuje, že by si s čímkoli poradily samy, vůbec- "Ty mi pomůžeš, protože můžeš! A proto to uděláš, nezajímá mě, že cokoli musíš- A prostě musíš, protože já jsem chudinka-" nebo "Nejsi kamarádka, protože dokážeš být ke mě zlá!Kamarádi se k sobě chovají vždycky hezky a nikdy ti nic nevyčtou i kdyby měli pravdu!" Takže vůbec- tohle na mě jednou zkoušela spolužačka a tak solidně jsem jí s tím poslala do prdele, že jí to probralo a jako nelituje se tak jako dřív a dokonce bych dokázala tvrdit, že jí je teď daleko líp.

Některý věci jsou prostě jen o úhlu pohledu. /NE VŠECHNY, ale některý fakt jo/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama