INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

I Feel Everything

1. října 2017 v 4:22 | YY |  Diary

Hej mám v rozepsaných článcích asi 5 článků, který jsem ani nezvěřejnila od napsání toho posledního.

Během posledních dní se totiž tak drasticky změnil celej můj vesmír, až to není možné. Pondělí. Přednáška estetiky. Přibyli další studenti a my jako "wut?" Pak z nich vypadlo, že jsou z druhého kola. Hned jsme se na estetice dostali do konverzace nad spoustou věcí. Načež jsem zjistila, že ti noví jsou skvělí. A vlastně jsme se nemohli my ostatní zblížit víc, protože nám tu jednoduše chyběli ještě tihle, jako lepidlo! :D A díky nim se spojil celej kolektiv.

Úterý. Poprvé jsme se trochu více bavili. A kluk, co mi už od 20.září, přišel jako největší arogantní zmrd, ale šlo vidět, že je chytrej as fuck, je teď týpek, co s ním randím. xDDD Jako fakt?! Ale to předbíhám! V úterý byla první přednáška Antická filosofie, a jak jsem řekla- šlo se do baru- měla jsem rande, nakonec to prej rande bylo.

Středa. Vítání prváků. Tak úžasnej den s úžasnýma spolužákama jsem nikdy nezažila. S tím týpkem, s mým arogantním zmrdem, jsme pokračovali v randění, a vlastně to přešlo maličko přes tu hranici- byli jsme se spolužáky až do nějakých 4hodin ve čtvrtek a s mým arogantním zmrdem, jsme spolu pak byli ještě do sedmi ráno.

Čtvrtek jsem pak prospala a učila se na řečtinu. /Jak lépe oslavit vaše vlastenectví než učením se jiného jazyka xD/V pátek jsem byla na řečtině, ten učitel mě má fakt rád, protože vidí, že mě ta řečtina baví, noooo- a pak jsem šla do čajky s mým arogantním zmrdem. Omg. Pořád to nechápu. Je to bezpochyb nejhezčí kluk, co jsem kdy v životě naživo viděla. Nechápu, že je tak blbej /že o mě stojí/ a zároveň chytrej xD

Nicméně- Příští víkend budu zas v Plzni, jezdím domů jen jednou za 2 týdny, takže budem celý spolu, vlastně jsme si už vymysleli plán, tak se hrozně těším♥. Dost se těším. Sice jsem mu řekla, že nic necítím a ať si nic jako lásku neslibuje- A ať nevalí ten kukuč, jakobych byla zjevení a v jednom kuse na mě nečučí- Jako nejsem stydlivá a řeknu cokoli, co si myslím, ale- Sakra když na vás takhle někdo čumí- Je to tak nepříjemný, že i já se obracím a nenechám si koukat do xichtu- Nicméně- řekla jsem mu, že nic necítím a on, že bude bojovat- :DD tak mě to rozesmálo, ale přeju mu výhru. Je to bezpochyb ukázkový příklad kluka, kterýho bych si mohla jen přát.

A tomu stylu oblíkání- to se prostě- Představte si mladíka blond vlasů, modrých očí ve tmavý košili s prvníma dvouma knoflíkama rozepnutýma- /Tou košilí a zvolenýma barvama vám říká "Jsem hodnej a mám smysl pro styl." a tím rozepnutím "Jsem hrozně sexy a vím to." Takovej ten mladej učitel jazyků(btw. on fakt je xD učí obchodní angličtinu), co po něm všichni letí- Jsem zamilovaná do toho, kým je a ne do toho jakej je. Je to špatně? Miluju to jak vypadá i to, že je chytrej jak zmrd, ale- že bych milovala jeho?/ Prostě- Na něj se kouknete a víte, že je to nějakej zasranej arogantní zmrd, co přesně ví, že je prostě krásnej a chytrej. Je to fakt idiot- :D Mohl by mít každou a to pako si vybere mě- jako kurva proč- xDDD Lol. Ptala jsem se ho na to a on jako "Nikoho jako jsi ty, jsem ještě nikdy nepotkal-", načež jsem se hrozně rozesmála a řekla něco ve smyslu, že je to jak z telenovely, tak udělal takovej smutnej face se slovy, "ale já to myslel upřímně," tak jsem se už nechtěla hádat. A jestli mě voprcá a nechá, díky bohu- xDDD o nic víc nestojím- xDDD Ale asi přesně proto mi jen tohle nedá. I když lhala bych, kdybych řekla, že se nechci zamilovat. Chci. A snad se to i povede, nikdy jsem nikoho nemilovala na první pohled- vždycky mi to trvalo- takže je velká pravděpodobnost, že se mu to podaří. Ale asi to bude ve chvíli, kdy mě bude už nenávidět- :DDDDD tak jak mám štěstí, že se mi to stává.

A vlastně to docela vyhrál. Zrovna dnes jsem mu říkala, ať je rád, že nejsem zamilovaná, že jsem zamilovaná hrozně zlá a on jakože se s tím chce poprat, tak jsem se znovu rozesmála- ale nechala jsem ho při tom. Psovi o barvách nemá cenu povídat. Jako pro jeho i moje šťestí, by bylo lepší s ním být, nemilovat ho a chovat se normálně- ne jako bestie, jako mám ve zvyku, když někoho miluji. On by byl šťastný, protože já bych ho nikdy neopustila, hrozně mě baví a zase bych ho ani nedusila a on by měl někoho, do koho se zamiloval, pak by jsme se rozešli a všichni by byli šťastní- Já bych měla několik let, měsíců, kdo ví, nepřetržitý přísun sexu a on by měl někoho koho miluje a ten člověk by se k němu nechoval jako k hovnu, jako to dělám.

No nic- v pondělí se zas uvidíme, je to moc špatný, že už se na něj těším? Nechci se zamilovat. Budu mu ubližovat a to si nezaslouží. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama