INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

BE NICE! BE NICE TO ME!

30. listopadu 2017 v 18:01 | YY |  Diary
...I'm amazed!
I'm afraid!
I am too cool for the second..GRADE!
There is nothing!-- You can do!--
That I have not already done to myself...HEY!...

Hahaha. Tři seminárky, proč ne. Jsem se zápočtama docela v piči. S Woodym v jednom kuse pořád jen hrajeme, ale teď si koupil wowečko, takže se už i učím. /I když! To si sakra křivdím! Na řečtinu se každý týden stresuju jak divá a nespím. Lol. Já někdy spala dobře?/ Za poslední dva dny jsem načerpala úplně všechno potřebný k tomu napsat první seminárku, která je jako jediná naprosto psaná stylem bakalářka. Takže se chci jít docela zabít, protože těch naprosto zbytečných formalit je tam až nepříjemně mnoho. Nicméně. Dneska jsem to dočela a zjistila jsem, že jsem četla knížku plnou expressa depressa, když stačilo si přečít jen zasranej závěr, kde to všechno shrnul a vypadá to, že se i psychicky srovnal.

Ale! Nelituji toho. Ta knížka byla skvělá! Miluju francouzskej odbornej styl. Je víc prozaickej a tak logicky k němu mám blíž. Docela s Woodym budeme trpět při tý seminárce, protože povídkáři. Nicméně! Zítra mám řečtinu, takže bych se měla učit. Ale to se zmákne. Ta řečtina až na otrocké učení slovíček je fakt bombová a baví mě. /Teda! Skloňování podle rodů mě taky sere, hlavně když jde o slova jako je ποιητης a νεανιας, tihle dva zmrdi mě fakt jebou, protože se skloňují v nějakých pádech jako mužký rod a jinak se skloňují jako ženský. A jeden ještě podle vzoru θεα a druhý jako νικη, takže mi z toho běhá hlava kolem, ale baví mě to./

Jinak. Nevím jestli jsem se zmiňovala, ale sestra se mi stěhuje do Anglie a Woody nedá pokoj s tím, že se tam odstěhujeme s nima. .___. Nebo když začne o budoucnosti. No do píči :D. Jako teď je na diskuzním kroužku jeho oblíbenýho profesora, /btw. toho, co jsem mu napsala do eseje, "Chtěl to tím Wittgenstein říct? Kdo ví. YY chtěla." a nebo "A kdybych vám to řekla, pochopíte to tak, jak to bylo myšleno?", ale je to fakt úžasnej profesor, takže doufám, že ten zápočet dostanu. :DDD Woody ho úplně baští. To vidíte na těch hodinách. Já asi podobně baštim našeho řečtináře. A teď ještě víc, když jsem se s ním bavila o absinthu :DDD. To jsem kurva nečekala! Je to borec as fuck. Mylně jsem se domnívala, že jeho zápal je čistě jen na té akademické úrovni a ono hovno! Chodí střílet falešný zvířata, dělá rytuály a pořádá párty!/ , kdyby tu byl, rozhodně nepíšu na blog. A jako- je pryč už nějakou chvíli a já si začínám uvědomovat, co znamená tu zas být sama.

A moc se mi to nelíbí. :D .___. Grrr- kde je ten hajzl! Nicméně k Vánocům jsem mu koupila tu koženou profesorskou brašnu, protože jeho rodina mu jí nekoupí. Tak oxfordky dostane až na narozeniny. /Chci svýho Odellečka! ugh. stejně jako mám ráda Woodyho angličtinu, už jsem ho úplně viděla, jak se domlouvá s profesorkou, jestli nemůže psát seminárky anglicky, protože umí líp anglicky než česky, což je jako- wat? Ale ok. :DDD/ A od pěstouna jsem k Vánocům dostala dva kožichy. Juchu./ Ségře jsme s pěstounem koupili notebook./ Takže teď chodím po Plzni fancy as fuck. A ještě až mi přijde ten batoh z KillStaru. Looool já budu tak kurevsky fancy. Jo a zase jsem změnila styl oblíkání. .___. Takže moje vandráčí a rádoby sportovní období je fuč. Lol. Naposledy jsem měnila styl oblíkání v květnu. Tohle mě do řitě přivede ke zkáze. Už vidím tu YY v nějakých třiceti, jak bydlí úplně stroze a skoro nejí, ale má každý týden nový kousek v šatníku. /Doufám, že mi Woody koupí něco s Vallčou nebo z HOTSka, protože to chci k tomu batohu. Víte jak, Book of Spells, jo říkala jsem to? Asi týden po tom, co jsem si to koupila byly slevy. :DDD ahahahaha. Mohla jsem ušetřit asi 15liber./

To je tím, že jsem zase přestala utrácet za art-o. /Btw. o víkndu jsem byla doma a dělala jsem na Abaddonečkovi.♥/Dřív jsem to vrážela do barev, protože jsem neměla tablet, teď to vrážím zas do hadrů. .___. A taky jsem to ráda vrážela do vztahu. Kurvsky ráda jsem lidi překvapovala, ale u kluka je to divný. Proto jsem teď nějaká bohatá. Protože nemám komu bych dělala radosti než sobě. Btw. zase jsem utratila hrozně prachů za knížky. .___. Tohle a hadry. To je zlo.

Nicméně jdu na řečitnu. Hrozně moc se už těším. χαιρετε♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dixx Dixx | Web | 1. prosince 2017 v 23:24 | Reagovat

to ti nezavidim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama