INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Proč mě nikdy netíží primárně to, co by mělo- | A vlastně- mělo by?

20. prosince 2017 v 23:48 | YY |  Diary
Hezký večer drazí,

nevím, kde bych měla začít, ale s tím mám asi problém vždycky. Mám pocit, že jsem pro tenhle svět docela titěrnou. Malou a slabou. Proč mě tolik věcí bolí? Bolí mě všechno. Mám pocit, že se všechno dá zvládat daleko líp, než jak věci zvládám já. A do toho všeho se uvádím do stavů úzkosti pro věci, které bych možná už měla nechat spát, ale jak můžete dát spát něco, co ani vám samým spát nedá./Poslední noci zase celé nespím, dokázala jsem si touhle nespavostí zas otočit spánek/

Mám pocit, jakoby mi někdo prostřílel hlavu a čekal pak po mě, že budu fungovat jako předtím. Jenže mě to nejde, snažím se, co to kurva jde. Ale- nachytávám se v momentech, že už ani já nedokážu hrát./Sedím u stolu a tupě čumím v nikam. A v očích mám vepsánou kapitulaci./ Hraju si na to, jak jsou věci super, ale lžu tím a už ani dokonce nelžu sobě. Dobře si uvědomuju, že jsem zkurvenej lhář, co se snaží obehrát všechny okolo stolu.

Cítím se- tíživě. Hodně tíživě. Dokážu celý den nevstát z postele. Kdybych měla parafrázovat Levinase, tak pociťuji přesně tu lenost. Unavenost z vlastního bytí, a tahle únava se projevuje onou leností, kterou odmítám jakoukoli činnost, čímž odmítám své bytí.

A přesně tohle dělám vždycky když jsem sama. Ležím a snažím se neexistovat. Pak přijde Woody a já si hraju na hrozně veselou. Hrozně šťastnou. A pak když přichází z toho debatního kroužku, na který nemůžu chodit, protože se musím učit na řečtinu, jinak bych to zapomněla, tak se pak dokážu z ničeho nic rozbrečet, protože vidím tu skutečnou pravou radost, kterou prostě už z ničeho nemám. A nemůžu se zastavit. On se pak hrozně optává a děsí, co se kurva děje, jenže do píči ani já nevím!

A vlastně. Vlastně možná vím. Vlastně dokonale vím, co se děje, jenže to nemáte právo vědět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 22. prosince 2017 v 14:25 | Reagovat

rikam si to samy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama