INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Moje první zkouškový | Hahahah milujeme áčkový předměty

26. ledna 2018 v 12:56 | YY |  Diary
Jakooooo-
Mám víc jak 3/4 zkouškovýho za sebou a stále. Stále mám místo potřebných 20kreditů jen 12. Ahhahhha. A je to dáno tím, že prostě špatně zapadám. ._. Potřebuju čas se aklimatizovat./Nabrat sebevědomí a pak tím i zvládat se obhajovat a na zkouškách vůbec nějakým smysluplným způsobem mluvit./ Nicméně! Z jednoho přemětu už jsem zmrvila dva pokusy :D. Protože jsem u toho prvního pokusu nepodváděla, jako všichni okolo mě, abych zjistila, jak na tom jsem. Nooo- A na tom druhém nás bylo asi 6, takže to nešlo :DDD ahahahahahahhahahahaha. Jak dojít na vlastní "počestnost".


A jako- už se nějak neopíjím v tom, že bych to mohla zvládnout. Jako z řečtiny jsem měla teprve zápočet a tam jsem prej excelovala. Takže jsem byla hrozně šťastná, protože toho vyučujícího totálně baštím a když vás vychválí až do nebe, tak je prostě člověk hrozně rád./Btw. když jsem byla na tom zápočtu, tak jsem půjčovala tužku jednomu týpkovi a ten prý je kulturní refert, takže mi prej zařídí výstavu. Takže--- Je to jako... ugh. Nechci už ani studovat dál, když bych prostě mohla zvednout prdel, jít někam makat a ve volném čase malovat... A prodávat to. S tím týpkem bych pak mohla probrat další a další výstavy- Běhala bych po galerkách, výstavních prostorách... ugh... určitě by to šlo! Cejtím to. Hodně cejtím to, že bych prostě měla jít za tím, co chci. Za tím životem, kde prostě žiju sic chudě, ale pro to co mě baví./ No a antická filosofie za jedna. Neasi. Prostě to, co je mi vlastní mi jde samo- Teď ještě zkouška z řečtiny, poslední pokus z tý sračky a druhej pokus z logiků 20. století. Btw. Kdo kurva pro všechno na světě řeší to, jestli věty nesou pravdivostní hodnotu. To je kurva bullshit. Protože sakra. To určuje až kontext. .___.


Lol držte mi palce, protože chci /nebo nechci, už sama nevím, ale chce se to po mě. Pěstoun to chce a i Woody se mě každou chvíli snaží přemluvit, abych zůstala ze své vlastní sobeckosti, prostě jeho to baví, on tam chce zůstat a nechce tam být už jen s dvoumi spolužáky, se kterými to není tak úplná prdel, jako jsou s nima super konverzace a debaty, ale sranda moc ne. A o to možná víc, se mi pak nechce. Protože kurva. Zase to dělám. Zase dělám, co se po mě chce a ne to, co bych chtěla já./ pokračovat ve studiu, jen se prostě chci učit, co bude mít smysl pro mě. Já chci informace ne nějakej deilní titul. .___. Chci sakra ovládat řečtinu alespoň, tak abych se dorozuměla ne jen překládala. A chci vědět víc o antickým myšlení. Grrrr... :( Fakt bych ráda pokračovala, ale- ne za poplatek toho, že se musím učit věci, co mi moc nejdou a pak když se je pokusím nějak uchopit a naučit, tak mi někdo řekne, že je to prostě blbě a že tomu nerozumím a vypadám pak jako totální flákač, přičemž jsem se na to jak idiot učila x hodin. To prostě zabolí.

No nic, χαιρετε ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama