INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Únor 2018

Nové já? | Stěhování | Možná něco jako klid, malé štěstí

25. února 2018 v 0:31 | YY |  Diary

...This is where it all begun
We lead our lives on and on...

Hoooho drazí,

velmi Vás vítám u jednoho z pozitivnějších článků! Je mi velkou ctí právě Vám oznámit, že se cítím úžasně. Nevím, jednou jsem takhle ležela v posteli s Woodym a věděla jsem, že jednou budu mít práci, která mě možná nebude bavit a kupu kolegů, které budu nenávidět, ale že se budu vracet domů k tomuhle člověku.

K tomu, který na mě kouká jako na svou budoucnost. Toho, který se mnou počítá. Najednou mě opustil ten stres. Sice se od něj stěhuji pryč, ale věřím, že až si v jazykovce nabere někdy další kurzy/učí jen indidividuálně,/ale jako, kdo by to nebral za 300,- na hodinu/ jakože odmítá skupiny, protože je to rozmachanej parchant :D a nechce se crcat s dětma, který tam chodí z donucení rodičů/ a k tomu, jak má v jazykovce i tu novou pozici u zkoušek na certifikáty, tak věřím, že si v budoucnosti najdem nějaké společné bydlení, které nám oboum bude vyhovovat. /I když- já se stěhuji, především abych se učila./

Mám pocit, že- že jsem se hrozně změnila. Mám pocit, že mě můj předešlý vztah, tak hodně vyškolil ve všem, co dělám špatně, že Woody, jak moc nepřemýšlí nad emocemi a tak a já se ho zeptám na to, co na mě má rád, tak mi řekne moji schopnost pro kooperaci. /:D Což je jako "Wtf? To na mě máš nejraději jen náš vztah?" Načež, oba víme, že ne. Jen... víte jak.../ Když si to sám uvědomí, tak hned pak začne přemýšlet, ale víte jak- jde vidět, že jsem fakt hodně na spolupráci a díky tomu, jak skvěle si rozumíme, tak je všechno fakt růžový. Zdá se mi, že mi věci nějak podivně dobře vycházejí a to fakt po celý můj dosavadní život. Je zvláštní, že ať si to uvědomuji nebo ne... vždycky vím, jak se rozhodnout. Nebo spíš- vím, kudy vést cestu. Po dlouhém přemýšlení a občas proti vlastní vůli, ale- kousnu se a jdu podle rozumu.

A dnes jsem volala se ségrou a ta povídala něco málo o tom jejím příteli a jako- není nic tajného, že mi nesedí. A vždycky když mluví o tom, co u něj překousává, tak mi schází to, jak se o mě Woody zajímá a hned jsem vděčná za to, že je jaký je. Dokonce ho má strýc až moc rád. Dokonce se mi to moc nelíbí. Je to takový to, "a hlídej si ho, co kdyby ti ho nějaká chtěla přebrat, víš jak ženský jsou zákeřný..." a já s protočením očí jako, "on je věrnější než Hachiko..." a propos--- já vždycky mluvím o tom, jak co funguje v řečtině a tak- a Woody o tom jak v japonštině. /zkurvenej weeb, dělám si prdel, hate-íme ty malý zmrdy společně... :D ale víte jak- on se japonsky učil dobrý dva roky, takže toho hodně pochytil-/

Teď jsem na víkend doma a jakože- nemůžu říct, že bych Woodyho neměla ráda- mám ho hooodně ráda. Sice asi to není takový to tornádo, ale zjistila jsem, že tuhle sobeckou a nezdravou lásku snad ani už nechci. Nikdy. Je to špatná láska. V řecku uznávali 7 druhů lásky.

"EROS. Je to druh vztahu, který se nejčastěji spojuje se slovem "láska". Charakterizují ho romantika, poblouznění a sexuální touha. Eros je řecké jméno pro Cupida, který střílí šípy lásky do lidí a způsobuje jim tento druh přitažlivosti. Často se znázorňuje jako dítě so zavázanýma očima, což znamená, že Eros často udeří bez důvodu. Tento druh lásky je nejnebezpečnější, ale je to také to, co pronásledujeme celým svým srdcem. Úplně nás zničí a vymyká se jakékoliv logice." zdroj: https://mocvedomi.cz/

Nicméně... Myslím, že jsem za poslední půl rok hrozně vyspěla. Hrozně moc. A zbavila jsem se spousty zbytečností. A hlavně pro mě je důležitá jen jediná věc, abych byla hodná a to je zájem a toho se mi od Woodyho dostává až moc, takže jsem fakt spokojená a hodná. :D Každý den, kdy nejsme spolu, tak si voláme a Woody teď pořád chodí a kňučí, že se mu odstěhuju, je to hrozně milý a těším se až dostuduju a pak spolu budem bydlet už napořád.

Současně spokojená a přející i Vám jen to nejlepší
YY


Hurá do letňáku.

11. února 2018 v 15:13 | YY |  Diary
...Sweet dreams till sunbeams find you
Sweet dreams that leave all worries behind you
But in your dreams whatever they be
Dream a little dream of me...

Hah! Zkouškové za mnou! A se všema kreditama! :DDD Muhahahahahhaha.
Btw. nenávidím plesovou sezónu. Nevím, že mám tolik kamarádů maturantů, letos. Ahahhahahaha. Nicméně- Za tuhle sezónu jsem pěkně hodně už zlinčovala vlastní peněženku. ._. Jo a to si chci koupit nové boty. ^^""""

Nicméně! Zkouškový bylo sakra náročný!

Jako- první dva týdny mých termínů byly jako: "No tak si to přečtem a uvidíme-" Noooo- a u učitelů, co tam chtěj fakt všechno jsem docela nepochodila. Někde jednička, jinde čtyřka. :DDD No takže poslední dva týdny zkouškovýho byly jako: "Kurva, já si zas nepamatuju tohle a tohle! Jedu domů! Jedu domů! Musím se to pořádně naučit." Jde hlavně o to poznat, co po vás ten vyučující přesně chce no. Nooooo- a jak to dopadlo? No mám to! :DDD Dmu se pýchou jak ta nejrůžovější princezna z Disneyho.

Mám teď docela stres z toho, že jsem nestihla dozápisování jiných předmětů do letňáku, protože jsem se jako kripl učila a nemohla se v tom stresu soustředit na cokoli jinýho. Lol. Dement. Nicméně! Můj řečtinář je naprosto dokonalej, a kurevsky přísnej, učitel, takže říkal, že mi kontakt na někoho, díky komu to půjde. Lol. Protekce. :DDD

Sedmýho jsem měla poslední dvě zkoušky a po řečtině to bylo jako- "Já mám 24kreditů-! Já mám 24kreditů!!! Já jsem student! :DDDD jooooooo!" A osmýho jsem se dozvěděla poslední zkoušku, co jsem dělala sedmýho odpoledne. A taky jsem to měla! Takže to bylo do sedmýho jako- "Twl- 18kreditů, fakt skvělý-" A po sedmým hned 30kreditů- No masakr. Jsem hrozně šťastná. Mírně ve stresu a to už./Protože už vím, co mě čeká. Lol. Budu se učit v průběhu a napíšu si předtermíny raději. Už nikdy víc učení tohodle stylu, fakt ne./ A hlavně mám pořád strach a stres z toho dozápisu, víte jak- bylo to moje pochybení a já tyhle věci moc dobře neberu. Ale- co už no.


" χαιρετε♥Klid a mír | Nemusí být ηεδονη hlavně, když nebude λυπη

3. února 2018 v 13:08 | YY |  Diary
...Jednou hrana zazvoní i těm jezdcům na koních,
co stále vedou svou cestou šedou

A pak, koně klus promění v cval,
nic stejné nebude dál, svět promění se
Pak, koně klus promění v cval,
nic stejné nebude dál, svět promění se... PAK!

Vy to skutečně čtete? Nevím, jestli mám litovat Vás nebo sebe xD.

NIcméně- zkouškové je skoro u konce a mě už chybí jen dva kredity. Nicméně- čekají mě ještě dvě zkoušky. Z řečtiny a jedna fakt nedobrá z jednoho fakt nedobrýho předmětu. Ale cejtím se docela dobře. Mám na to ještě tři dny, tak se učím. Ono jako tři dny není málo, když se to tak vezme, kolem co kolem. Jinak--- musela jsem jet domů. U Woodyho mi nejde se zapnout. Absolutně mi tam nejde se na cokoli soustředit. Za dvě hodiny doma jsem toho udělala 3krát víc než co za dva dny u Woodyho. Ahahhaha. Jsem už ve třetině knížky, ke zkoušce. No a ještě mi zbývají další tři články o dvaceti stranách/v angličtině, ugh... nope./. Je docela vtipný, že si přečtete knížku ke zkoušce a k ní ještě další 4, protože musíte mít obraz o tom, co všechno se v ní odehrává. Protože je tam dost nevyřčených soouvislostí a je třeba je vědět. Rada pro budoucnost, pro zkoušky si neberte Platóna, protože se nedá číst sám, raději atomisty nebo předsokratiky.

Nicméně! Cítím se poslední dny fakt dobře. Jakože hodně pod tlakem, ale vzhledem k mýmu životu se mám fakt dobře. Jinak pro vysvětlenou... ηεδονη [hédoné] je slast a λυπη [lipé] je strast. Nicméně--- chtěla jsem tím říct, že my lidé se často ženeme za slastma, i když na tom vždycky prohrajeme. Protože jakmile se ukájíme ve slastech, tak ta potřeba se neustále zvyšuje. Jednu chvíli se opíjíte ve slasti jednoho piva a najednou je to jedno pivo jen norma, aby jste se cejtili normálně, ale ne slastně. A tak--- tak platíte daň strasti, bolesti, za každou slast.

A jelikož se dneska mám sice spokojeně, ale určitě ne šťastně, mániově, vesele, tak nepociťuji ani žádné strasti a bolesti. Protože už se neženu za tím, mít se líp. Když člověk touží po nebi, po letu, často se stává, že pád je pak o to horší.

Nicméně... Co bych ještě mohla říct. Zvládla jsem ty zasraný filosofy 20. století! :OOOO na dvojku! :OOOO Jooooooo! :D Tohle byla kurva velká bolest než přišla slast z toho, že je to za mnou. :D /Však mě to přejde až přijde logika a vypočítávání pravdivostní hodnoty vět, podle Fregeho a Russella ahhahahahhahahha, kill me pls. xD/