INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Hurá do letňáku.

11. února 2018 v 15:13 | YY |  Diary
...Sweet dreams till sunbeams find you
Sweet dreams that leave all worries behind you
But in your dreams whatever they be
Dream a little dream of me...

Hah! Zkouškové za mnou! A se všema kreditama! :DDD Muhahahahahhaha.
Btw. nenávidím plesovou sezónu. Nevím, že mám tolik kamarádů maturantů, letos. Ahahhahahaha. Nicméně- Za tuhle sezónu jsem pěkně hodně už zlinčovala vlastní peněženku. ._. Jo a to si chci koupit nové boty. ^^""""

Nicméně! Zkouškový bylo sakra náročný!

Jako- první dva týdny mých termínů byly jako: "No tak si to přečtem a uvidíme-" Noooo- a u učitelů, co tam chtěj fakt všechno jsem docela nepochodila. Někde jednička, jinde čtyřka. :DDD No takže poslední dva týdny zkouškovýho byly jako: "Kurva, já si zas nepamatuju tohle a tohle! Jedu domů! Jedu domů! Musím se to pořádně naučit." Jde hlavně o to poznat, co po vás ten vyučující přesně chce no. Nooooo- a jak to dopadlo? No mám to! :DDD Dmu se pýchou jak ta nejrůžovější princezna z Disneyho.

Mám teď docela stres z toho, že jsem nestihla dozápisování jiných předmětů do letňáku, protože jsem se jako kripl učila a nemohla se v tom stresu soustředit na cokoli jinýho. Lol. Dement. Nicméně! Můj řečtinář je naprosto dokonalej, a kurevsky přísnej, učitel, takže říkal, že mi kontakt na někoho, díky komu to půjde. Lol. Protekce. :DDD

Sedmýho jsem měla poslední dvě zkoušky a po řečtině to bylo jako- "Já mám 24kreditů-! Já mám 24kreditů!!! Já jsem student! :DDDD jooooooo!" A osmýho jsem se dozvěděla poslední zkoušku, co jsem dělala sedmýho odpoledne. A taky jsem to měla! Takže to bylo do sedmýho jako- "Twl- 18kreditů, fakt skvělý-" A po sedmým hned 30kreditů- No masakr. Jsem hrozně šťastná. Mírně ve stresu a to už./Protože už vím, co mě čeká. Lol. Budu se učit v průběhu a napíšu si předtermíny raději. Už nikdy víc učení tohodle stylu, fakt ne./ A hlavně mám pořád strach a stres z toho dozápisu, víte jak- bylo to moje pochybení a já tyhle věci moc dobře neberu. Ale- co už no.


" χαιρετε♥


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama