INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Klid a mír | Nemusí být ηεδονη hlavně, když nebude λυπη

3. února 2018 v 13:08 | YY |  Diary
...Jednou hrana zazvoní i těm jezdcům na koních,
co stále vedou svou cestou šedou

A pak, koně klus promění v cval,
nic stejné nebude dál, svět promění se
Pak, koně klus promění v cval,
nic stejné nebude dál, svět promění se... PAK!

Vy to skutečně čtete? Nevím, jestli mám litovat Vás nebo sebe xD.

NIcméně- zkouškové je skoro u konce a mě už chybí jen dva kredity. Nicméně- čekají mě ještě dvě zkoušky. Z řečtiny a jedna fakt nedobrá z jednoho fakt nedobrýho předmětu. Ale cejtím se docela dobře. Mám na to ještě tři dny, tak se učím. Ono jako tři dny není málo, když se to tak vezme, kolem co kolem. Jinak--- musela jsem jet domů. U Woodyho mi nejde se zapnout. Absolutně mi tam nejde se na cokoli soustředit. Za dvě hodiny doma jsem toho udělala 3krát víc než co za dva dny u Woodyho. Ahahhaha. Jsem už ve třetině knížky, ke zkoušce. No a ještě mi zbývají další tři články o dvaceti stranách/v angličtině, ugh... nope./. Je docela vtipný, že si přečtete knížku ke zkoušce a k ní ještě další 4, protože musíte mít obraz o tom, co všechno se v ní odehrává. Protože je tam dost nevyřčených soouvislostí a je třeba je vědět. Rada pro budoucnost, pro zkoušky si neberte Platóna, protože se nedá číst sám, raději atomisty nebo předsokratiky.

Nicméně! Cítím se poslední dny fakt dobře. Jakože hodně pod tlakem, ale vzhledem k mýmu životu se mám fakt dobře. Jinak pro vysvětlenou... ηεδονη [hédoné] je slast a λυπη [lipé] je strast. Nicméně--- chtěla jsem tím říct, že my lidé se často ženeme za slastma, i když na tom vždycky prohrajeme. Protože jakmile se ukájíme ve slastech, tak ta potřeba se neustále zvyšuje. Jednu chvíli se opíjíte ve slasti jednoho piva a najednou je to jedno pivo jen norma, aby jste se cejtili normálně, ale ne slastně. A tak--- tak platíte daň strasti, bolesti, za každou slast.

A jelikož se dneska mám sice spokojeně, ale určitě ne šťastně, mániově, vesele, tak nepociťuji ani žádné strasti a bolesti. Protože už se neženu za tím, mít se líp. Když člověk touží po nebi, po letu, často se stává, že pád je pak o to horší.

Nicméně... Co bych ještě mohla říct. Zvládla jsem ty zasraný filosofy 20. století! :OOOO na dvojku! :OOOO Jooooooo! :D Tohle byla kurva velká bolest než přišla slast z toho, že je to za mnou. :D /Však mě to přejde až přijde logika a vypočítávání pravdivostní hodnoty vět, podle Fregeho a Russella ahhahahahhahahha, kill me pls. xD/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama