INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Březen 2018

Kolaudačka | Aneb když zapomínám, že mám jen inteligentní kamarády

18. března 2018 v 0:38 | YY |  Diary
Drazí i ti méně vítaní,

dělám si legraci, mám Vás ráda všechny a jestli ne, tak Vás určitě ne-nenávidím, ♥, včera proběhla moje kolaudačka. Bylo to božanský! Mám hrozně skvělý kámoše. Lol. zase to byla sausageparty, protože jsem tam ZAS byla jediná holka. Trochu mě už iritujou přednášky, jak na to profesoři pořád naráží. .___. Vždycky je to, "kolegové... ah... a kolegyně." Přitom pro mě je docela dost velkou poklonou, že prostě nedbaj na to, že jsem žena jako spíš prostě student v naší elitě, jooo a měli jsme přednášky s humanistama a to jsou Vám tací vy*rdanci, že nám profesorka tu přednášku posunula před tu jejich, aby jsme ji měli zvlášť a mohli tak pokročit rychleji. /Proto v elitě, jo a taky se o nás na fuckultě hodně mluví, jakože mezi profesory.../ Přidala si kvůli nám práci. Není to božanský?! Miluju výšku, i když je to často hard as fu*k, jako řekněte mi, jak je možný přečíst ku*va tři knížky ze středověký filosofie?! .___. goddamnit!

Nicméně! Abych se vrátila ke kolaudačce. Vedle mě bydlí jeden kluk a vůůůbec si na nás nestěžoval a to i když jsme tam byli fakt ve skutečně hojném počtu. Hodně se jedlo, pilo, kecalo. Bylo to fakt božanský! Navzájem jsme si kontrolovali volume a nikdo nebyl sežranej jako kudlanky partner po koitusu. Všichni byli v dobré náladě, tišší a usměvaví. Takže jsem ležela na zemi a hrozně jsem si fakt libovala v tom, jak skvělí lidi to mám za kamarády.

Teda přespávali jsme jen čtyři na bytě, ale bylo to cajk. Teda s Woodym se dělit o deku je pain. On se vyspal jako vždycky dobře a já upe zničená. A taky jsem zjistila, že než jsem se s Cetlíkem opila absinthem, ještě u Woddyho, nevím už kdy, tak mě neměl rád. To tak bolelo. Tak hodně! I když... já ho asi taky moc ne. :DDD No a teď se vzájemně supportíme, protože jsme depressa. :D A taky oba špatně spíme a tak, takže mám kamaráda na noční psaní... což je fukin important.

Jsem z toho fakt hodně nadšená a jeden z přítomných kámošů, chce po maturitce do Plzně a že budem bydlet spolu, to by byla bomba. Jakože přemlouvala jsem ho na naší fuckultu, ale on chce do práce, takže mu to nerozmlouvám, ale i tak se těším. Jooohoooo. No nic.

Užijte života a jeho možností.♥

III. stěhování během VI. měsíců

12. března 2018 v 13:49 | YY |  Diary
Krásné odpoledne drazí čtenáři,

jestli bych chtěla něco říct určitě by to bylo tohle... stěhuji se už po třetí v půl roce. :D A hrozně nenávidím jakoukoli kooperaci s vlastním pěstounem. Opět se ukázalo, že se na něj nemohu moc v těhlech věcech spolehnout. Akorát se ze všeho snaží vyvlíknout, zmenšovat své prohřešky a odmítat jakoukoli zodpovědnost. Štve mě to. Copak tohle dělá člověk nad čtyřicetpět let?

Proto se od teď už napevno cokoli snažím řešit s kýmokoli jiným než s ním. Nicméně! Dnes dokoupím všechno, co je potřebné pro kolaudačku. Bude tam asi 8lidí, tak snad s tím nebude mít nikdo ze spolubydlících probém. :DDD Lol. A zase jsem jediná holka. .___. Začínám nemít skoro žádné kamarádky a stupňuje se to víc a víc, čím dál jsem ve studijích.

...So hold on.
Hold on to what we are...

Nicméně! Včera jsem nastěhovala pár dalších věcí a víc si vybalila... seděla jsem pak na křeslo-matraci /skládací matrace do tvaru křesla, mám jí tam kvůli Woodymu, až bude u mě přespávat/ a rozhlžela jsem se kolem. A cítila jsem se zas někde hooodně dobře. Jako někde, kde je to moje. Jak u Woodyho nic neplatím, tak mi z toho není moc dobře.

Jsem hrozně spokojená s tím, tak bude vše vypadat. Hodně spokojená jsem. Bude černo-šedo-bílo-červený. A tomu je přizpůsobeno všechno. Ta matrace jako křeslo, nábytek, všechno. Vypadá to dost dobře. Ještě plánuji koupit koberec. Ale to je až za měsíc. Tenhle měsíc zas dám za všechno hrozně moc peněz.

Budu kupovat ještě matraci pro mě, poté osvětlení, taky chci lakovat radiátor a s ním související trubky. Nicméně Woody je dnes opět v práci, takže se jdu sbalit, obléct a jdu zpět na byt. Vezmu si tam jen jednu úchytku ze skříně, protože chci koupit nové, jelikož jsem tam již měla skříň, kterou dnes /nebo zítra/ tapetovat na černo.

Nooo! A taky ke kolaucačce asi půjdu v pátek, protože nejdu do školy, Woody je v práci a mě se tam pak taky nebude chtít, nakoupit spolu s kámošem z Pardubic, co jsme s ním trávili Silvestra, protože má prý nějak volno nebo co, tak by mohl přijet dopoledne a spolu všechno připravíme, tak už se dost těším. A díky tomu, že už mám konečně svůj příbytek, tak bude moct jezdit do Plzně častěji a přespávat u mě. :))

Bude to všechno o dost lepší, budu se moc učit, teda... asi nebudu už moct hrát tak často PSka /PlayStation 4/ :( Což je docela pain, ale tak neva no. Koupím si na Riese /můj noťas/ Diabla a budu pařit toho.

No nic, užívejte svých životů a všech jejich možností♥