INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Kolaudačka | Aneb když zapomínám, že mám jen inteligentní kamarády

18. března 2018 v 0:38 | YY |  Diary
Drazí i ti méně vítaní,

dělám si legraci, mám Vás ráda všechny a jestli ne, tak Vás určitě ne-nenávidím, ♥, včera proběhla moje kolaudačka. Bylo to božanský! Mám hrozně skvělý kámoše. Lol. zase to byla sausageparty, protože jsem tam ZAS byla jediná holka. Trochu mě už iritujou přednášky, jak na to profesoři pořád naráží. .___. Vždycky je to, "kolegové... ah... a kolegyně." Přitom pro mě je docela dost velkou poklonou, že prostě nedbaj na to, že jsem žena jako spíš prostě student v naší elitě, jooo a měli jsme přednášky s humanistama a to jsou Vám tací vy*rdanci, že nám profesorka tu přednášku posunula před tu jejich, aby jsme ji měli zvlášť a mohli tak pokročit rychleji. /Proto v elitě, jo a taky se o nás na fuckultě hodně mluví, jakože mezi profesory.../ Přidala si kvůli nám práci. Není to božanský?! Miluju výšku, i když je to často hard as fu*k, jako řekněte mi, jak je možný přečíst ku*va tři knížky ze středověký filosofie?! .___. goddamnit!

Nicméně! Abych se vrátila ke kolaudačce. Vedle mě bydlí jeden kluk a vůůůbec si na nás nestěžoval a to i když jsme tam byli fakt ve skutečně hojném počtu. Hodně se jedlo, pilo, kecalo. Bylo to fakt božanský! Navzájem jsme si kontrolovali volume a nikdo nebyl sežranej jako kudlanky partner po koitusu. Všichni byli v dobré náladě, tišší a usměvaví. Takže jsem ležela na zemi a hrozně jsem si fakt libovala v tom, jak skvělí lidi to mám za kamarády.

Teda přespávali jsme jen čtyři na bytě, ale bylo to cajk. Teda s Woodym se dělit o deku je pain. On se vyspal jako vždycky dobře a já upe zničená. A taky jsem zjistila, že než jsem se s Cetlíkem opila absinthem, ještě u Woddyho, nevím už kdy, tak mě neměl rád. To tak bolelo. Tak hodně! I když... já ho asi taky moc ne. :DDD No a teď se vzájemně supportíme, protože jsme depressa. :D A taky oba špatně spíme a tak, takže mám kamaráda na noční psaní... což je fukin important.

Jsem z toho fakt hodně nadšená a jeden z přítomných kámošů, chce po maturitce do Plzně a že budem bydlet spolu, to by byla bomba. Jakože přemlouvala jsem ho na naší fuckultu, ale on chce do práce, takže mu to nerozmlouvám, ale i tak se těším. Jooohoooo. No nic.

Užijte života a jeho možností.♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama