INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Flákám se a flákám

31. května 2018 v 23:49 | YY |  Diary
Oló,

drazí čtenáří asi po tomhle semestru končím s vysokou školou. Nebaví mě to. Sedím tam x-hodin a nemusím nic. Nikdo po mě nic nechce. A já už taky nic nechci. Prostě se nedokážu k ničemu donutit. K učení se na zkoušky, k tomu si je vůbec zapsat. Nic. Prostě nechci. Nechci to dělat a tak taky nebudu. Prostě mi to nejde-

najednou mám v hlavě spíš tu představu, jak budu chodit do práce, tam budu něco dělat a když bude konec půjdu domů a budu mít svatý klid nebudu must nic dělat. Doma jen uvařím a udělám všechno, co patří k domovu, ale nebudu muset řešit školu ani práci. Prostě nic. Budu mít svatý klid. Budu moct hrát hry, koukat na filmy a to xhodin denně- prostě jak budu chtít.

A skutečně nad tím velmi přemýšlím. Prostě a jednoduše se mi nic nechce. Nemám jedinou vůli pokračovat.
Letos asi pojedem s Woodym na společnou dovolenou. Chtěla jsem do Řecka, ale spíš do Itálie. A jako- nevím, fakt bych raději lítala po dovolených až budu mít práci a prostě- nevím, nechci už chodit do školy. Fakt mi to nebaví. Zejména protože se prostě už neumím donutit cokoli dělat- a jako- To je vlastně to nejhorší no. Jak bych mohla cokoli dělat, když nechci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama