INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Červenec 2018

Skutečný plán prázdnin

23. července 2018 v 14:50 | YY |  Diary
Pamatujete se ještě, drazí čenáři, na docela pěkně vypsané destinace a akce, které chceme navštívit?

Tak polovině z nich asi padlo.

Anglie
Nemám na ní prachy, jelikož se musím, zas a znovu stěhovat. Nějak mi to zas nevyšlo, ne mojí vinou, takže se v srpnu opět stěhuji, takže na letenku do Anglie můžu zapomenout. Jooo a taky, díky práci.

Německo a moře
Woody chce do dojčlandska, ale ne k moři, takže tam budu za ním stát jako ocásek a poslouchat, jak mu v dojčlanštině jeho ex-šéfík honí péro slovama. ._. nice.

Pride
Budeme v tu dobu na Slovensku, protože to vyšlo datem upe na hovno. suuuper.

Advík
no money, no funny, vlastně se mi tam ani nechce, chtěla jsem tam jen kvůli partě, vlastně už ani kvůli té, jen kvůli jedincům, kvůli Houbičkáři, Čočkovi a Danovi, takže tak- a na to přemýšlím, že bych jela jen na jeden den a co je.


Ale to nevadí, jelikož jsem v oblibené kavárně potkala jednoho kluka a děsně si s ním rozumím a vypadá to, že budem spolu a s Woodym chodit jezdit a k vodě a tak- těším se. Takže ty prázdniny nebudou marný. Jo a taky jsem včera dostala už dárek k narozeninám od Woodyho a zítra mi přijde dárek k narozeninám od strýce.

Jsou to trekové brusle. Chtěla jsem je tak 3roky, a taky! k Vánocům si asi budu přát lední brusle a budeme s Woodym chodit na stadion- hrozně moc se těším♥

Jo a taky mi má zítra přijít paruka na společný cosplay, co budeme s Woodym mít. :DDD Ještě chci dodělat Abbču, ale na to ještě mám čas, už jsem promyslela jak. Teď už jen bydlet a mít na tom místě všechno, abych mohla bezpečně kutit a nebát se, že se zas budu stěhovat. Je to k nasrání. .____.


Možná

6. července 2018 v 18:13 | YY |  Povídky
Hlavně mlč. Hlavně mlč. Snažila jsem se těžce vnutit si myšlenku.
"Jak se dnes vyspala?" Přišel až k posteli a políbil mě na čelo s tím, že se posadil vedle mě.
"Eh, jo- šlo to." Hlavně mlč. Opět se mi hnalo hlavou. Vím, že dnes je všechno maličko jinak. A to o čem se mi pomalu každou druhou noc zdá. Ne. Nemůžu si to dovolit. Nesmím šlápnout zas krok zpět. Hrozně práce dalo se dostat do takového psychického míru. Nemůžu se vrátit zpět do rozpačitosti. Do nejistoty, do strachů, do úzkosti.

Jednou ti ale nebude stačit jistota a pěkná tvář. Ne. Ne. Ne. Bude. Jsem si jistá, že ano. Doufám. Přeju si.

Někdy se probudíte a svět vám přijde jako playlist. Plnej špatných i dobrých písniček, jenže je spíš jako přednastavej playlist v rádiu. Nemůžete je přětáčet. A některý věty písniček, i když možná neměly hlubší smysl, někdy ho tam vidíme, ať už tam byl a nebo ne.

"Máš hlad?" Usmál se a zamilovaně se koukal na mě. Zase jsem byla nevózní, protože jsem věděla, že jsem kurva šťastná, ale jinak. Jsem šťastná za to, že tu je. Že nejsem sama, jako většinu posranýho času, kdy jsem při vědomí. A když tu není jsem hodně osamělá. Může to být kdokoli jen nesmím být sama se sebou. Nesnesu to. A on byl tím, kdo tu chtěl být a tohle by ho asi mělo dělat tím, co mě u něj drží? Ne to asi ne. Je to to, že je tak chytrej a je zároveň pako. To mě tu drží.
"Ne, díky..."

...I saw a girl in my dreams, she kissed me on the face
I guess it's just another one of those days when I'm missing everything...


Jsem tak klidná, protože jsem vlažná? Jsem emočně tupá? Jsem prázdná? Ne. Jen někdy... někdy láska není dost.

"Miluji tě."
"I já tě." možná? snad ano, nechci lhát. nelžu.


Jsem v zimáku

3. července 2018 v 13:42 | YY |  Diary
Vítejte drazí u dalšího článku,

dostala jsem se zas na chviličku k psaní, jelikož je Woody pracovně vytížen. Má dva kurzy denně a ve středu tři. Takže bude příští měsíc hrabat peníze lopatou. Vlastně i tento, jelikož Cambridge zkoušky. Certifikátové období. Nicméně- JSEM V ZIMÁKU. Byla jsem včera na zkoušce z Logiky. To nechcete. Kdybych to měla nějak lehce shrnout, tak je to vlastně matimatické ověřování vět a převádění do "formulí", ve kterých je možné ověřit jejich pravdivost a správnost úsudků.

Je to mazec, je to prostě matika, akorát že z vět. A bez čísel. :D Ale! Málem jsem dostala jedničku. Vlastně- Logika mě hodně bavila. A Woodyho málem vyhodila :DDDD. To jsem si docela užila, protože nikdy nic neumí tolik jako já/teda až na analytickou filosofii, protože to je spíš lingvistika/ a vždycky to okecá na stejnou známku a nebo na lepší, protože je lepší řečník /Lol, vlastně ta zkouška z logiky začala takhle "Já nejsem moc dobrá v mluvení, takže budu asi raději, když se budete ptát a já budu odpovídat-" "No, ale jste tu ty tři roky, abyste se tohle právě naučila." a já jako... oops, ok. :DDDD/ a proto jsem konečně ráda, že se někdy taky ohodnotilo to, jak jsem v čem taky dobrá i já.

Jakože jo- kdyby měl něco nakreslit, tak je to bullshit, ale víte jak. Mimochodem! Spolupracuju s fakultou a jejími katedrami na jejich "loga" na propagační materiál, hustý ne?! :D jsem z toho docela dost nadšená.

Jo a taky- mám práci. Budu na recepci jazykovky. Budu tam lidem vyřizovat kurzy a tak.... Joooo a taky mi ředitelka říkala něco jako- "Budeš chodit s cizovajazyčnýma lektorama po MHD podniku a živnostenským úřadu a tak-" a já jako- shit. Budu muset mluvit anglicky?! Ale však mám v životopise B1, úroveň, což je ta maturitní- sakra! ._. Neumím mluvit. Ale to se prostě nějak udělá. Snad ta chvíle nepřijde. :D

A taky- díky tý logice mám dostatečně kreditů do druháku zimáku. Ohhh yea. Takže i kdybych zbylé předměty podělala, tak je to v suchu. Takže jsem docela ráda, protože jsem zvědavá na tu spolupráci s fakultou a tak. Jakože fakt nerada bych teď vypadla. :D Protože ta práce je spíš práce na srpen a září a od října je to jen pár hodinek denně, takže tak.

Noooo a teď vlastně mám od Woodyho klid až do šesti. Takže přemýšlím, že pojedu domů/jsem u něj doma/ vezmu si nějaké nové oblečení, sluchátka, nemám tu ani jedny, no a půjdu někam chillit, jelikož další zkoušku mám až jedenáctého a pak až v srpnu, takže docela chill teď, na logiku jsem se učila den předtím, teda na tu bylo nejdůležitější mít hlavně všeobecný přehled, který se moc nedá naučit, to musíte mít ze semestru, což já jsem chyběla jen na jediné přednášce a tak nějak jsem se tomu docela při zkoušení vyhla, což jsem byla sakra ráda. :D Protože to jsem nějak od spolužáků moc nepochytila a na to, co se mě k tomuhle tématu ptala, jsem na-freestyle-ovala xD.

No nic, užijte si krásné prázdniny a s těmi, kteří jdou- se možná uvidíme na Advíku a možná i pride-u :)
Užijte si jen ty nejkrásnější dny a počasí také, jaké Vás potěší. :)) Protože štěstí není v tom, co máme nebo nemáme. Je to v tom, jak život prožíváme ne o tom s kým, kde a s čím. Jde o nahlížení a proto... netopte se ve věcech, které se změnit nedají, ale hleďte k tomu, co je měnitelné a udělá Vás šťastné.

YY