INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Práce, zkouška | učení je jednoduše součástí života všeho věku

24. srpna 2018 v 0:28 | YY |  Diary
Vítejte drazí u dalšího článku,

dobře si uvědomuji, že jsem tu skoro dva týdny nebyla a na svou obhajobu mám to, že... dřív jsem tu byla daleko méně často, poslední týden se snažím srovnat si zpět život. Nějak se vymanit z vlastní mizérie, kterou jsem si přivodila festivaly a jejich důležitostí, kterou jsem jim přiřkla. Ve skutečnosti jsuo docela nedůležité, jen jsem měla potřebuju vidět lidi, kteří již důležití jsou, ale to se dá zvládnout i jindy, tak proč se pro to hněvat a mučit si mozeček. Vlastně to bylo i kvůli něčemu docela i jinému, ale to zatím nechme na další rok.

Pracuji. Pracuji v nejznámější jazykovce ve městě. Jsem z toho nadšená a zároveň vystresovaná. Také se učím na zkoušku. Po večerech, tak nějak konverzujeme s Woodym, abych ztratila ostych a strach mluvit, vlastně jsem se chtěla učit ráno, věnovat tomu každý den dvě hodiny, pak jít do práce a večer se učit na zkoušku, ale zatím to stíhám nějak tak, že angličtinu i učení se na zkoušku stíhám večer.

V práci. Co je nového. Baví mě to. Jsem na recepci, vydávám lidem jejich zasloužené a vydřené certifikáty, také tisknu a pečetím a razítkuji nové takové ty maličké certifikáty o dosažené úrovni jazyka pro příměstské tábory, taky dělám v aplikaci naší jazykovky všechny potřebný změny, jooo a taky běhám po třech budovách a měním tam letáčky, srovnávám sklady a skartuju starej zbytečnej bordel. Je to sranda, je tam práce jak na kostele, hlavně s těmi sklady a skartací, ale pomalu se to všechno pročišťuje, z čehož mám radost. Jo a taky mám svůj pracovní mail.

Hlavně tu angličtinu trénuju, protože od září budu dostávat na starost zahraniční lektory a budu je provádět po městě a zařizovat s nimi všechno potřebné ohledně jejich pobytu, což... to je hlavní důvod, proč se po večer učím lépe anglicky. Aneb hodila jsem se do hodně hlubokých vod a uvidíme, co z toho bude.

Poslední dny, jak jsem neustále v jednom kole, stěhování, vyřizování potřebné byrokracie ohledně stěhování, nábytek, oblečení, jídlo, práce, Vary, Plzeň, tetování, práce, zkouška, angličtina, byrokracie, pěstoun, agama a její hraní si s žárovkou, mám ji tři, možná už čtyři dny a už rozmrdala dvě :D,... A propos.

Mám tetování. Navrhla jsem si ho už asi před půl rokem, ale pořád to bylo... ne nemám čas ani peníze. A teď jak jsem se nastěhovala, tak jsem neplatila kauci, takže se mi 5k vrátí z předešlého bydlení, takže jsem si řekla, "kdy jindy, než teď-" a bylo to. Nicméně... bylo to moje první na kurevsky nejbolestivějším místě na těle... A mi to ani moc nebolelo, tatérka říkala, že jsem zasranej masochista a když jsem jí řekla, že na jednom místě je mi to dokonce i příjemný, tak se smála. A říkala ať si přijdu pro další, že se jí do mě dobře píchá. :D Takže asi příští měsíc. Jo a taky mám už další telefon. Mám vlastně teď tři, ale používám jen dva.

Rozjebala jsem další mobil a šéfka se rozhodla, že mi bude psát na instagram, což je dost na číču, když si vezmu, že na instagramu můžu odepisovat jen z mobilu, kterej jsem si rozjebala, takže jsem si musela kopit novej, koupila jsem nějakou levnou androjďáckou shitku, jen aby to stačilo na ty zprávy a hotovo.

Opět jsem se nějak trochu rozepsala. Jinak už dva dny jsem zameškala bruslení, ale necítím se kvůli tomu špatně, jelikož jsem včera měla docela náročný den a dneska jsem se učila na tu zkoušku. Vlastně plánuji zas jezdit až po zkoušce, protože to není zprovoznitelný se vším, s prací, učením se angličtiny, čtením knížek na zkoušku a psaním seminárky, takže.. dávám si povolení. Jako hej, mohla jsem se celý prádniny učit anglicky a dokonce i učit se na zkoušku, ale ne.. já to všechno nechám na jeden jediný týden :D. Vlastně... už jen na 4 dny. A z toho jeden je ta zkouška,... ale zas... dnešní den teprve začal, takže ano, mám 4 dny. :D Ahhahaha.... kill me please.

stay pozitive guys, no... try to be pozitive, cuz sometimes you can start believe that you are pozitive and everythin around you its nice even if its fake.. soo try... ♥ love4every1 for real. I love you. you, you and you too. :) I hope You will have a such nice time, guys, no irony, I promise... see ya later.

YY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrobárka Hrobárka | Web | 24. srpna 2018 v 1:12 | Reagovat

Zlom väz na skúške 😉

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama