INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Jak jde život? Tak jak minuty a hodiny říkají, ne? Rychleji ne.

1. září 2018 v 18:17 | YY |  Diary
Vítejte drazí,

v pátek skončil můj druhý týden v práci a v budově A jsem snad vše, co jsem měla dokončila. A vlastně i v budově C. Pro ty kdo neví, pracuju na recepci nejznámější jazykovky v Plzni. Nicméně! Jsem tam tak trochu spíš jako holka pro všechno, co je potřeba :D. A jelikož jsem bláznivý workoholik jsem s tím spokojená. Občas je to teda zlo, běhat po třech budovách a tak... ale je to sranda. Zatím mě to tam neskutečně baví a propos...

už jsem se docela zbavila i bloku mluvit, ne úplně, ale pracuje se na tom. Nicméně- zkoušku mám, na ájině pořád pracuju a v práci je to super, hrozně se těším až bude začínat první pololetí dětem a podzmní trimestr pro dospěláky, prej budu v práci od rána až do večera! :OOO těším se jak malá. :D Teda... trochu tím zameškám pár dní ve škole, což asi... no... :D kdo chodí na přednášky... lol. :D Nooo a taky! Co se mi nestalo.

Celý první týden jsme měli v práci příměstké tábory pro děcka, takže jsem měla hafo práce s jejich certama a tak... taky jsem hodně uklízela po recepci a ve skladě a tak... no a ty děcka tam měly rodilého mluvčího, vlastně houby, měly tam Mexičana a já jako... musím mu jít něco donést... co mu kurva řeknu... no a když jsem se odhodlala, tak to nakonec dopadlo dost dobře, pokecali jsme si... a týden na to, přišly holky z dovolené, stále zaměstnankyně, a on přišel k nám na recepci a jako: "vy jste mi tak chyběly!" a já jsem neskutečně čuměla. ON UMÍ KURVA DOBŘE ČESKY! .___. A byla jsem teda trochu nasraná! A taky překvapená a nadšená, je to bomba. :D To je jen tak pro podělení se. :)

No a do školy se docela dost těším, netěším se teda na zkouškové, ale to já nikdy. A přitom jsem neztratila ani jedinej kredit, mám všechny zkoušky, žádnej předmět si nemusím zapsat podruhé a v říjnu budu brigádničit na design bloku a taky chci v letňáku na stáž do Karlovarské Galerie, je spousta novinek a zatím všechno jde docela dobře. Taky dělám na propagačních materiálech pro naší fakultu a její katedry. Zatím to všechno tak nějak šlape, jak má.

Nicméně, jdu pařit, protože jsem toho měla fakt kopu a nehrála jsem skoro vůbec za srpen, jo a taky jsem si koupila svojí hru z dětství a to Neighbours from hell, plánuju koupit Borderlands2 a pak taky jednu z dětství a to je Hugo a vlastně i JackJazzRabbit...


No nic, mějte se krásně a nechť Vám všechno vyjde přesně tak, tak se přejete.
YY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama