INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Někdy svědomí bolí víc než nezapomenutý cit

14. září 2018 v 22:22 | YY |  Diary
Vážení čtenáři,

tohle bude asi další z těch story článků. V poslední době jsem začala totiž ještě daleko víc váhat nad tím, co se okolo mě děje a jestli skutečně to takhle chci. A zjistila jsem, že dost možná ne. Ale co je lepší... zjistila jsem, že tak jak to kdy dřív bylo, to nechci už vůbec. A tak mám docela pěkné předsevzetí.

Něco se musí změnit. Vůbec nevím, co to je. Ale něco se sakra musí změnit. /Podle mě to bude ta vejška :DDD strašně moc mě to tam stresuje a pak je mi hrozně./Jsem skutečně nešťastná v tom, jak vedu svůj život. Nedělám ani při nejmenším, co bych chtěla./Kromě bruslení, kreslení a tak.../ Ale styl vedení toho života, když se naučím dělat takhle, tak už jinak život žít nebudu. A tohle není cíl mýho života.

Měla jsem pocit, protože mi chybí přátelé, že si opět jen stýskám po věcech a lidech, které jsem v minulosti měla. A ano. Není to úplně mimo, ale v jedný věci, ve který jsem si myslela, jsem se hodně mýlila. Myslela jsem si a za to bych zasloužila umlátit k smrti, že se chci vrátit. Do minulosti. Dneska jsem se s tou minulosti střetla zas na pár minut a jediný, co jsem měla v hlavě bylo to, jak jsem klidná. Klidná. Jako fakt. Cítila jsem se docela nad věcí, protože ten pocit, kterej jsem myslela, že budu mít při té chvíli tam nebyl. /Čekala jsem, že budu brečet a že budu smutná a v depresi a přitom.. vůbec. Prostě jsem jen potřebovala říct, co se skrývalo a nic víc./ Nebyl tam strach nebo smutek nebo nějaké další emoce. Byl v tom klid a plán, jak věci napravit. Vlastně ne napravit jako zcela, ale vyřešit situaci.

Vlastně jsem do toho šla s úplně jiným záměrem a docela sobeckým a pak jsem si uvědomila, že to pro co jsem přišla se mi nakonec nelíbí a byla jsem ráda, že to druhá strana měla stejně. A když jsem pak dojela domů... byla jsem spokojená. Neskutečně moc. Po hrozně moc dlouhý době jsem se cítila volně. Protože asi jediný, co mi týralo mozek nebyl stesk, nebyla to nějaká ta nostalgie, ale bylo to zasraný svědomí. Prostě mám potřebu vyklopit věci, jak jsou.

Nicméně... asi vůbec netušíte o co jde, ale to vlastně tak docela nevadí, protože tyhle články jsou beztak pro mě. :D

Přeju Vám krásný věčer. :)
btw. jsem zas o rok straší. ._. Jo a slavila jsem s kámošem, včera a zas blinkal xDD tak jsem z toho měla zas je prdel a pak jsem v po 4h spánku ještě se zbytkáčem pádila do práce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama