INSTAGRAM

mimochodem... nenávidím fialovou, proto je to tu fialové...
Image result for goth png gif

Velká novina. YY se stěhuje na jiný blog

10. listopadu 2018 v 0:40 | YY
Drazí čtenáři,

čas od času se zastavíte a uvědomíte si, že jste už jinde. Že doba už je jiná a že některé věci, do vašeho života už nadále nepatří a já začínám mít tenhle pocit s tímhle blogem, mám pocit, že to byl uplakanej blog puberťácký holky, která možná ještě někde uvnitř mě je, ale dneska mám chuť psát trochu jiné články.

Takže! Jako jsem měla dřív jiný blog, a měla jsem ho tři roky a tenhle ten skoro pět, což oba blogy dohromady byly jen snůškou uplakaných a nebo expresivně emotivních článků, kde jsem se snažila vstřebat mnou vnímanou realitu. Taky jsem tam tedy, nutno říci, tvořila. Na oba. Na tenhle blog i na blog dřívější. Vlastně jsem blogovat začala ještě dříve než v lednu roku 2011, kdy vlastně vzniknul blog minulý. Ale to nepočítejme.

A TADY HO MÁTE:
http://zapredpokladu.blogspot.com/ , chci sem psát primárně myšlení a tvorbu. Možná občas budu uplakaná a budu se snažit přežít realitu, ale myslím, že i když to většinou dnes šifruju, pořád ne dostatečně, takže s tím přestanu. Přestanu všechno, sdílet.

Budu sdílet je skutečně destilovanou a filtrovanou myšlenku, která snad bude mít smysl.

Nicméně, hrozně chci poděkovat každému jednomu z Vás, kdo tento blog navštívil a i když jsem se prostřednictvím něj stala i terčem šikany, blog to i tak přežil, dokonce i já a moc děkuji všem za supp artu, co jsem sem dávala a odezvy na povídky, děkuji moc a nemůžu říct, že by mi blog za svých 5let nikdy nepomohl. Naopak. Jsem skoro až dojatá. :D Takže všem moc děkuji, že jste tu byli.♥

Krásné dny.
YY
/jo a taky mě irituje název tohodle blogu, jakobych musela být weeb navždy, což už dobrých pár let nejsem, přesně 4roky/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama